Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

kakav ugovor ima leonardo? kakve su sanse da odigra kvalifikacije? njegov (ne)ostanak bi mogao da bude kljuc (ne)uspeha partizana u kvalifikacijama, posebno jer izgleda da ipak niste nosioci u 3.kolu, sto znaci ludogorec, kopenhagen, seltik, ili nesto slicno.

Link to comment

juče je rekao da samo bog zna da li će ostati. verujem da je u pitanju neka varijanta 1+1 ugovora

 

ako budemo imali malo sreće mogli bih smo da budemo nosioci u 3. krugu(ako do istog dođemo)

Link to comment

to onda znaci da ide ako stigne propisano™ obestecenje, averovatno ce stici s obzirom kako je igrao. zna fudbal kao moreira, pritom je i fizicki mocan za razliku od portugalskog rekreativca.

Link to comment

Ima valjda 2+1 s tim da ima onu otkupnu klauzulu od 2.5 miliona. Pokusavali su da vide s njim da potpise novi ugovor bez klauzule zbog vece zarade al nista nije objavljeno posle.

Link to comment

to onda znaci da ide ako stigne propisano™ obestecenje, averovatno ce stici s obzirom kako je igrao. zna fudbal kao moreira, pritom je i fizicki mocan za razliku od portugalskog rekreativca.

 

Ovo je fino uhvaceno. Za Leonarda cemo mozda da vidimo kakav je u Evropi, Moreira je stvarno delovao nemocno.

Link to comment

Siguran sam da su nešto smuljali uz određene %

 

Bilo bi to dobro pitanje za Ivicu, skoro pa sam siguran da će odigrati. Čini mi se da ima zahvalnosti u njemu, istrpeli su sve, rizikovali sa već pomenutim incidentima i isplatilo se i njemu i klubu.

 

Hvala svima koji su videli ko je prosto kvalitetniji. ;>

Link to comment

Siguran sam da su nešto smuljali uz određene %

 

Bilo bi to dobro pitanje za Ivicu, skoro pa sam siguran da će odigrati. Čini mi se da ima zahvalnosti u njemu, istrpeli su sve, rizikovali sa već pomenutim incidentima i isplatilo se i njemu i klubu.

 

Hvala svima koji su videli ko je prosto kvalitetniji. ;>

 

eh tako smo i mi istrpeli vieiru, doveli ga nakon sto je odblejao u rusiji pre zvezdei pao u zaborav, rehabilitovali ga, a onda nam on zabio noz u ledja™ kada je bilo najvaznije. ne bih ja tu mnogo polagao nada u zahvalnost.

Link to comment

Da se Bjeka pitao nesto ne bi nikad zaigrao Leonardo u Partizanu

 

"Ne znam, videćemo. Mire Radović je pojačanje, ostale ne poznajem. Šta sad, dolaze Brazilac ili Argentinac, da padnemo zbog toga u nesvest!? U redu, volim i ja Brazilce, ali sa ozbiljnom biografijom", kaže Bjeković za "Žurnal".

Link to comment

juče je rekao da samo bog zna da li će ostati. verujem da je u pitanju neka varijanta 1+1 ugovora

 

ako budemo imali malo sreće mogli bih smo da budemo nosioci u 3. krugu(ako do istog dođemo)

Ne moraš da brineš, već u julu tempiramo formu za maj i odbranu titule.

Link to comment

ma polako sa nosiocima. bitnije je u kom ćemo sastavu dočekati kvalifikacije. i njukastl i anderleht smo, valjda, prošli kao anosioci

:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...