Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Daju nam cigani vetar u ledja za lozenjem, nista nismo krivi :(

 

Kada odjednom komsije dozive finansijski procvat i to tako sto im se ubrizgaju neverovatne kolicine drzavnih para (fudbalska) ili gumicom izbrisu nagomilani dugovi (kosarkaska sekcija), pa odjednom nasade svoje ljude na sva bitna mesta u savezima dva najpopularnija sporta, te sve to zacine retardiranim kaznama ('jebi fmp' , 'pola madjar pola ustasa' - za kaznu, ali nije 'noz zica' ili 'sisaj zvezdo' ili 'umro je tudjman franja'), naravno da proradi inat i da se stvori utisak anti-establisment atmosfere.

 

Meni, iskreno, tako i sladje - k'o klinac sam i odrastao navijajuci za klub koji je vazda bio autsajder, pa mi lancano decenijsko gazenje komsiluka i nije bas bio gust.

 

Ovako je lepse.

 

stigneš li da izađeš?

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

dzabe pricas, posto ljudi sustinski ne vide sebe. i to nije problem ovog topica, vec generalno. samo je slepilo koje njih trese nekako najslikovitije.

 

evo, i na ovoj strani konkretan primer. zgrazavaju se nad blicom koji baca laganu sumnju na njihove rezultate, dok oni bukvalno vec dve godine svaku nasu utakmicu etiketiraju kao namestenu pre nego sto je i pocela. i sad je blic govno a oni su sta, vidoviti?

Ne vidis nikakvu razliku izmedju topika na forumu i novina ?

Link to comment

Izbacili novo saopštenje, ovo je već PLAKY ,vidi se da su tužni i uznemireni.

Pozivaju i na Nišlije da igraju u duhu fer pleja ahahaha možda im i isplate Panjkova :))))

Link to comment

nema nikakve razlike, sve su to mediji.

ozbiljno to misliš

 

pa jbt ovaj topik čita dvadeset ljudi, a blic kreira javno mnjenje u srbiji kao jedna od uticajnijih dnevnih novina

Link to comment

naravno da ozbiljno mislim, sve sto se svesno javno objavi spada u kategoriju medija. jasno da je masa na strani blica, al ja konkretno to senzacijonalisticko sranje nisam otvorio godinama. s druge strane, svojevremeno sam imao utisak da ovde (kad se probere, naravno) pisu ljudi cije je misljenje relevantnije od nekog slabo placenog novinarcica iz sportske redakcire recimo blica, da razgovaramo direktno pa ne mozemo bas tolko masno da se lazemo, da postoji neka kultura dijaloga kroz koju se dolazi do informacija, itd. medjutim, ocigledno sam se zajebo. blic lupa ko sto je uvek lupao, al ovde sam bukvalno procitao kako covek zivi u aparthejdu jer jelte njegov klub nije prvak. o ostalim nebulozama da i ne pricamo, taj nivo mrznje i gluposti se stvarno retko srece. iskreno se pitam dal ste, bre, normalni, jebala vas lopta, da vas jebala...

Link to comment

Apelujem na naše da ostanu hladne glave i ne nasedaju na provokacije, navijači Zvezde su već dovoljno diskreditovani odabirom kluba.

Link to comment

Ko sudi u Nisu ? Ako je neki anonimus kamikaza, jebali smo jeza ...

 

p.s. Jesu se zalili nasi uopste za suspenzije ? Komsijama su prosle godine (valjda) prepolovili kaznu  ...

Link to comment

Ko sudi u Nisu ? Ako je neki anonimus kamikaza, jebali smo jeza ...

 

p.s. Jesu se zalili nasi uopste za suspenzije ? Komsijama su prosle godine (valjda) prepolovili kaznu  ...

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga-plej-of/47286/sudija-meca-napredak-zvezda-ako-sam-pogresio-neka-penal-ide-na-moju-dusu?lang=lat

 

Kazu da ce nepravdu mnoziti ovaj smrad i zvezdin vojnik.  Komsije su dobile 3 meca suspenzije za tucu sa murijom koja je trajala sat vremena. Onda su im jednu oprostili da proslave titulu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...