Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Dobar deo navijača jeste, Ja lično poznajem samo jednog vučićevca koji navija za Partizan. Ima ih naravno koliko hoćeš, ali ovi što su anti su glasniji ako ništa drugo.

Link to comment

prilično je smešno što se ložite da je fkp anti-vučićevski šta god to značilo. 

 

Ne verujem da se ovde iko loži na Vučelu i Vazuru.

 

Jednostavno su Terzić i Vučić silovali prvenstvo bahatije od Arkana, pa proradio inat. Plus su Marko i ekipa jednostavno bolji.

 

edit: mada nas do kraja tek čeka klanica, mmw

Edited by April
Link to comment

to zavisi od ličnog doživljaja kluba. ja verujem da su partizan ljudi koji dolaze na stadion i plate tih par stotina dinara, i njih 18 koji igraju

 

tu je velika većina anti sns

Link to comment

prilično je smešno što se ložite da je fkp anti-vučićevski šta god to značilo. 

Zar ne bi trebalo sam sebe da banuješ zbog patkometrije?

Link to comment

Vucic, Seselj, sve je to isto. Vjerujem da dosta navijaca (ovi "najvatreniji na stadionu) vise vole ovog drugog.

Edited by borris_
Link to comment

Ne verujem da se ovde iko loži na Vučelu i Vazuru.

 

Jednostavno su Terzić i Vučić silovali prvenstvo bahatije od Arkana, pa proradio inat. Plus su Marko i ekipa jednostavno bolji.

Toliko dobri da nemaju poraz u 36 mečeva uz procenat pobeda od 90? Realno.

Link to comment

Vucic, Seselj, sve je to isto. Vjerujem da dosta navijaca (ovi "najvatreniji na stadionu) vise vole ovog drugog.

 

Ranije je bilo tako, u Pioniru je neko vreme bila prisutna SRS zastava među najvernijima™, dok je većini ostalih to smetalo. Misim da je to bio period 2007-8, ako dobro pamtim.

 

Ali kao što su kums i April rekli, ni najvatreniji™ ni Vučela ni Vazura ne predstavljaju onako kako prosečan navijač Partizana doživljava klub.

Link to comment

Dobar deo navijača jeste, Ja lično poznajem samo jednog vučićevca koji navija za Partizan. Ima ih naravno koliko hoćeš, ali ovi što su anti su glasniji ako ništa drugo.

 

isti tako dobar deo navijača fkcz je isto protiv vučića, ali mafijaške družine koje upravljaju u ovim klubovima nisu, odnosno nisu dok je ovaj na vlasti. većinu navijača fkp i fkcz boli doope za terzu, gospodina kokezu odnosno vučelu ili koje god govno je u ovom trenutku zaduženo za pranje para kroz fudbalske mafijaške udruge.

mislim, ništa lično, samo prekinite sa loženjem.

Link to comment

@mau

 

o ovome si pričala?

1jkg2w.jpg

 

maderaški šljam

To je to. Pogledati i onaj abstract paragraf odmah ispod naslova. Povraćka.

 

Ko su ljudi koji kupuju Žurnal? Sad me živo interesuje da li je onda u poslednjih nekoliko godina došlo do toga da su mu tržište stariji sredovečni taksisti koji navijaju za zvezdu.

 

Ja ne mislim da pro- i anti-vučić opredeljenje korelira sa cz vs prtzn. Kad se kaže da su CZ klubovi Vučićevci, misli se na korišćenje Vučićevih poluga moći da se CZ klubovima obezbedi bolji položaj.

Edited by MayDay
Link to comment

isti tako dobar deo navijača fkcz je isto protiv vučića, ali mafijaške družine koje upravljaju u ovim klubovima nisu, odnosno nisu dok je ovaj na vlasti. većinu navijača fkp i fkcz boli doope za terzu, gospodina kokezu odnosno vučelu ili koje god govno je u ovom trenutku zaduženo za pranje para kroz fudbalske mafijaške udruge.

mislim, ništa lično, samo prekinite sa loženjem.

 

dzabe pricas, posto ljudi sustinski ne vide sebe. i to nije problem ovog topica, vec generalno. samo je slepilo koje njih trese nekako najslikovitije.

 

evo, i na ovoj strani konkretan primer. zgrazavaju se nad blicom koji baca laganu sumnju na njihove rezultate, dok oni bukvalno vec dve godine svaku nasu utakmicu etiketiraju kao namestenu pre nego sto je i pocela. i sad je blic govno a oni su sta, vidoviti?

Edited by Bright Billy
Link to comment

Šta tu ima da se etiketira kad vaš verni navijač Anđus stalno lamentira nad tim što ove godine nećete uzeti nameštenu titulu a bili isti uslovi kao i za prošlogodišnju.

Link to comment

Nije da je Blic ikada bio pojam profesionalnosti

 

Sportski urednik blica je teski mandov, ne znam sta vas tu tacno cudi; nije izbivao sa zvezdinog stadiona devedesetih, verovatno i dan-danas prati slican ili isti obrazac ponasanja.

 

A inace i retko gotivan lik za zajebanciju i druzenje, k'o bi rek'o da je cigan :)

 

ps. urednik on-line sekcije, da se razumemo.

Edited by ManicMiner
Link to comment

isti tako dobar deo navijača fkcz je isto protiv vučića, ali mafijaške družine koje upravljaju u ovim klubovima nisu, odnosno nisu dok je ovaj na vlasti. većinu navijača fkp i fkcz boli doope za terzu, gospodina kokezu odnosno vučelu ili koje god govno je u ovom trenutku zaduženo za pranje para kroz fudbalske mafijaške udruge.

mislim, ništa lično, samo prekinite sa loženjem.

 

Daju nam cigani vetar u ledja za lozenjem, nista nismo krivi :(

 

Kada odjednom komsije dozive finansijski procvat i to tako sto im se ubrizgaju neverovatne kolicine drzavnih para (fudbalska) ili gumicom izbrisu nagomilani dugovi (kosarkaska sekcija), pa odjednom nasade svoje ljude na sva bitna mesta u savezima dva najpopularnija sporta, te sve to zacine retardiranim kaznama ('jebi fmp' , 'pola madjar pola ustasa' - za kaznu, ali nije 'noz zica' ili 'sisaj zvezdo' ili 'umro je tudjman franja'), naravno da proradi inat i da se stvori utisak anti-establisment atmosfere.

 

Meni, iskreno, tako i sladje - k'o klinac sam i odrastao navijajuci za klub koji je vazda bio autsajder, pa mi lancano decenijsko gazenje komsiluka i nije bas bio gust.

 

Ovako je lepse.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...