Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Od saše marjanovića će izgleda i biti neke vajde, makar za domaću ligu i kup. Stvarno odlično izvodi slobodnjake. Samo što je spor ubij bože... trči kao rekreativac. U svakom slučaju bolji igrač od Stefana Babovića koji nas je toliko nervirao.  :fantom:

 

Biće valjda solidno pojačanje za jsl livade.

 

https://www.youtube.com/watch?v=zcmzG6hae4Q

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Doskorašnjeg defanzivca Javora javnost je biranim rečima predstavio sportski direktor Parnog valjka, Ivica Iliev.
„Nemanja je evropski tip igrača, kakvog smo oduvek želeli. Brz, agresivan, velikih tehničkih mogućnosti. Nije bilo lako dovesti ga u Humsku jer je bio na korak do potpisivanja ugovora sa turskom Bursom i teško je bilo parirati njegovoj ponudi. Kao što smo rekli, pregovarali smo imenom i grbom Partizana i drago nam je što je Miletić prepoznao veličinu našeg kluba i što će u njemu imati dovoljno vremena da pokaže kakav je igrač, da osvoji titulu, a nadam se da se uz njegovo prisustvo čuvena Mušema zavijori na našem stadionu“, zaključio je Iliev.

 

ondulation-dr-le-de-personnage-de-dessin

Link to comment

On je pod ugovorom sa olimpijom i igrao je dobro.Potrebno je platiti obestecenje - znaci sanse da dodje je oko 1%. A pre samo 6 meseci je bio slobodan igrac ali su tada u partizanu rekli da je mator za partizan. To je izjavio iliev...

Link to comment

Procitao sam skoro negde da je opet slobodan igrac. Nije niko izjavio da je mator, nego su isle price da je Tomic rekao da mu ne trebaju Lazovic, Radovic, vec ce da gura mladje igrace. Danas ga je nahvalio Iliev, ali je rekao da nije razgovarao sa njim o povratku.

Nije to vise onaj igrac, mislim da ne bi mogao da igra krilo, jedino ako je oslabio za ovih 6 meseci i vratio se u formu.

 

http://sport.rs/43586-da-li-je-miljenik-grobara-pred-vratima-humske-video/

 

 

 

Slovenački mediji javljaju da je on od juna ponovo slobodan igrač.
Edited by El Patron
Link to comment

prva stvar koje se secam kad je "miljenik grobara" u pitanju je prilicno disproporcijalna glava u odnosu na telo.

druga: da je delovao prilicno ograniceno, kako na terenu, tako van istoga.

treca je njegovo linearno kretanje koje, logicno, obicno nije davalo nikakve rezultate.

 

kad se sve ovo sabere, vec imamo alena, sta ce nam i ovaj?

Link to comment

Pitanje je na sta lici Radovic, ali je verovatno i debeo i sa jednom nogom,  bolji od Alena koji deluje kao da igra za minimalac od 20 000 dinara mesecno i da ga boli kurac za sve. 

Link to comment

Valjda ce gospodin Stefan Babovic da se smiluje i da pare za bombu, vreme je :D

Ne znam  da li opet neko zajebava, ali dosta njih pise da je VDV pristao na platu sto su mu ponudili.

Edited by El Patron
Link to comment

prva stvar koje se secam kad je "miljenik grobara" u pitanju je prilicno disproporcijalna glava u odnosu na telo.

druga: da je delovao prilicno ograniceno, kako na terenu, tako van istoga.

treca je njegovo linearno kretanje koje, logicno, obicno nije davalo nikakve rezultate.

 

kad se sve ovo sabere, vec imamo alena, sta ce nam i ovaj?

 

oko radovića se slažem sa el patronom. :D

 

čudi me kako se ne sećaš one bombe protiv dnjepra?

 

u poljskoj je igrao stvarno odlično, par sezona jedan od najboljih igrača poljske lige sigurno. nije to isti radović kojeg smo mi zapamtili u partizanu, to zasigurno.

međutim opet je bitno ovo što kaže el patron (dvaput se slažem sa njim :D ), veoma je upitno u kakvom je stanju sada, imao je i stomak malo a i 32 su mu godine.

ja sam ZA njegov dolazak ako se dovede u stanje kakav je bio u poljskoj. 

 

mada je i njegov dolazak pod velikim znakom pitanja jer mu ugovor ističe tek u junu 2017.g.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...