Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

zvuči logično, pošto je sa uspehom ostavio mehelen u ligi posle plejauta...

 

-1.

Ružnal nudi logično objašnjenje...

 

"Српски стручњак је са Мехеленом направио одлучне резултате, а тај белгијски клуб одлично послује јер Јанковић промовише младе играче од чије се продаје касније прави зарада."

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Nije baš česta situacija da Novozelanđanin ostvari svoje snove tako što će potpisati za klub u Srbiji, ali upravo to se dogodilo sa Adamom Mičelom. Prošle nedelje ovaj 20-godišnjak je potipisao jednogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom i u razgovoru sa medijima u domovini otkrio je mnogo zanimljivih detalja.

Kaže, od 10. godine san mu je bio da potpiše za Zvezdu.
"To je moj san od 10. godine. Da uzmem olovku i da potpišem za tako veliki klub u Evropi. Ogroman uspeh za mene! Sada samo treba da radim vredno i da odigram neke minute ove godine i da se dokažem", istakao je Mičel.

Link to comment
"Doslovce sam ubačen u prvi tim i tretiran kao svaki drugi igrač. Dobio sam opremu i svoj broj. Dobro sam se uklopio, tako mi se čini. U stručnom štabu su istakli da su zadovoljni mojom brzinom i tehničkim umećem i da imam potencijala", otkrio je Mičel.

 

Da, i meni je upala u oči njegova brzina i želja za pas igrom. Doduše, nije se videla puno pas igra protiv Olympiakosa, ali se videlo da se okreće ka veznom redu da da pas umesto da gleda kako da se lopte što pre otarasi, što uglavnom rade štoperi koji su nepouzdani na lopti. Ostaje da se vidi koliko je fizički jak i taktički spreman. Iskustva nema sigurno.

Link to comment

"Андерлехт је имао још једну сезону коју би што пре желели да забораве јер су завршили на другом месту са седам бодова заостатка за Брижом што је коштало посла тренераБенсика Хасија.

Вицешампион Белгије кренуо је у потрагу за новим шефом стручног штаба, а белгијски медији тврде да је први пик за наследника Бесника Хасија бивши тренер Црвене звезде Александар Јанковић!"

 

Jankara!  :s_w:  :Hail:

:Hail: :Hail: :Hail:

 

Andjusara na bromazepamu.

Link to comment

– Multietnička Zvezda je postala prvak Evrope i sveta. Sastavljena od Crnogoraca, Makedonaca, muslimana, Hrvata i naravno Srba. To je ta Zvezda, koja je kao simbol srpstva osvojila svet. Danas je Zvezda nacionalistički klub. Ja sam odavno rekao da je Zvezda mrtva kao klub. Što bi rekao Duško Radović: „Žao mi je našeg fudbala, toliko se muči, a nikako da umre“ – izjavio je Milojko Pantić.

 

– Zvezda je imala selekciju igrača iz cele Jugoslavije, to je paradoks koji danas ljudi ne razumeju. Današnji vlasnici Crvene zvezde su ljudi sa severne tribine, oni su uzurpirali klub. Oni su papirološki došli do toga da su postali vlasnici iako ni dinar nisu uložili, nego stalno uzimaju od Zvezde. Napravili su statut kao, navodno, Barselona, a tu od 150 članova Skupštine 50 delegiraju navijači, a sto njih biraju navijači – objasnio je Pantić svoj stav.

 

 

Nebo se otvorilo :kralj:

Link to comment

Ono o čemu se pričalo prethodnih dana, sada je dobilo i potvrdu. Milošević će zadužiti opremu crveno-belih, sa kojima će potpisati ugovor čim počne prelazni rok (13. jun). 
Prema pojedinim informacijama, obeštećenje iznosi oko 300.000 evra, koliko je prošle sezone plaćen i Srđan Plavšić.
- Lako smo se dogovorili. Ugovor će biti potpisan na četiri godine, ali ne bih o ciframa. Znate kako to kod nas ide, ima nešto para i nešto malo procenata - rekao je predsednik Spartaka Dragan Simović za Informer.

 

Punimo magacin... :fantom:

Link to comment

Ovaj je jedan od retkih solidnih domaćih igrača . Zaigraće on vrlo brzo. Cenim da Ibanjeza prodajemo na  zimu, možda i krajem leta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...