Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

bice on odsutan iz drzave. aktivirace se neki stari repovi i cao zdravo. mislim da zna o cemu se radi i da se zato ovoliko koprca.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Da smo protestanti, neko bi i podigao glas u zastitu Terzica (kao nekakvog ibezenovskog junaka - sam protiv svih).  Ali mi smo pravoslavci, zatucani sabornoscu, gde svi isto (moraju da) misle i govore (kao domanovicevski likovi).

 

Uzgred, kolateralna zrtva anti-terzicevske kampanje bice Djurovski.  On je covek hteo da bude lojalan jer to mu integritet i opis sluzbe nalazu.  Ali lojalnost nekada ume da ide naustrb integriteta, pogotovo kada onaj kome se lojalnost izrazava nema bas mnogo integriteta.  Kako bilo, ovo je veca zabava nego da su osvojili Duplu krunu.  Steta sto Bozovic nije vise u klubu.  Ima britak (i ponekad pogan) jezik; umeo bi da odgovori na saopstenja saveza, podsaveza, legendi i velikana.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Sto vas pogadja, Borrise kako ja pisem o Terzicu?  Da li je to sto pisem moralni, ili ne-daj-boze, krivicni oprekrsaj?

 

Ne pogadje me. Samo zelim da napomenem da je covjek kriminalac a ne neka nevina zrtva cistke komunistickog stila.

Link to comment

Da smo protestanti, neko bi i podigao glas u zastitu Terzica (kao nekakvog ibezenovskog junaka - sam protiv svih).  Ali mi smo pravoslavci, zatucani sabornoscu, gde svi isto (moraju da) misle i govore (kao domanovicevski likovi).

 

Uzgred, kolateralna zrtva anti-terzicevske kampanje bice Djurovski.  On je covek hteo da bude lojalan jer to mu integritet i opis sluzbe nalazu.  Ali lojalnost nekada ume da ide naustrb integriteta, pogotovo kada onaj kome se lojalnost izrazava nema bas mnogo integriteta.  Kako bilo, ovo je veca zabava nego da su osvojili Duplu krunu.  Steta sto Bozovic nije vise u klubu.  Ima britak (i ponekad pogan) jezik; umeo bi da odgovori na saopstenja saveza, podsaveza, legendi i velikani.

 

Legende i velikani cute, sem sto se legenda™ Vasilijevic oglasio napadom na terzu pre nekoliko dana, a juce su Karasi i Mrkela delili odlicja posle utakmice u ime FSS. Dzaja ocekivano cuti do novog salta mortale, cute Pizon, Dule Savic...

 

Bozovic je zbrisao u poslednjem trenutku, sad ga se vise niko i ne seca....

Link to comment

Da smo protestanti, neko bi i podigao glas u zastitu Terzica (kao nekakvog ibezenovskog junaka - sam protiv svih).  Ali mi smo pravoslavci, zatucani sabornoscu, gde svi isto (moraju da) misle i govore (kao domanovicevski likovi).

 

Uzgred, kolateralna zrtva anti-terzicevske kampanje bice Djurovski.  On je covek hteo da bude lojalan jer to mu integritet i opis sluzbe nalazu.  Ali lojalnost nekada ume da ide naustrb integriteta, pogotovo kada onaj kome se lojalnost izrazava nema bas mnogo integriteta.  Kako bilo, ovo je veca zabava nego da su osvojili Duplu krunu.  Steta sto Bozovic nije vise u klubu.  Ima britak (i ponekad pogan) jezik; umeo bi da odgovori na saopstenja saveza, podsaveza, legendi i velikana.

 

Mozda. Samo sa mog stanovista stvar je malo drugacija. Terzic je korumpirani lopov koji je necasnim sredstvima pokusao da napravi neki rezultat i pri tom je, iako je imao ozbiljnu pomoc, doziveo neuspeh. Napad na njega, kao zlikovca u fudbalu, je stvar principa. I njegov zlocin ne pere to sto ga napadaju isti takvi, ako ne i gori, zlikovci, ili to sto je krenuo da je bori sam protiv svih.

 

Sa moje tacke gledista ovo je medjusobni rat lopova i ja samo mogu stajati sa strane i navijati da se sto vise prljavstine ispliva jer mozda ce to voda odneti pa ce ostati nesto cisto na cemu se moze graditi zdrav klub.

Link to comment

Ne pogadje me. Samo zelim da napomenem da je covjek kriminalac a ne neka nevina zrtva cistke komunistickog stila.

Da je Terzic rodom iz Mostara, kao Cure (na koga su se isto ne tako davno ustremili iz slicnih razloga), bili biste spreemni krst da mu nosite na via Dolorosi, a ako treba i na krst da se umesto njega popnete.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Legende i velikani cute, sem sto se legenda™ Vasilijevic oglasio napadom na terzu pre nekoliko dana, a juce su Karasi i Mrkela delili odlicja posle utakmice u ime FSS. Dzaja ocekivano cuti do novog salta mortale, cute Pizon, Dule Savic...

 

Bozovic je zbrisao u poslednjem trenutku, sad ga se vise niko i ne seca....

K'o Kralj Nikola ;)

 

Inace javio se i Seki, naravno protiv Terzica.  To mi je veoma zao, ne jer je opalio po Terzicu nego sto govori u ime FSS.  Seki je, dok je bio fudbalski bog, umeo da lane protiv sistema u vreme kada je sistem olicavao Besmrtni.  Bojim se da sada zivi na jaslama FSS, pa mora da duva u njihove diple.

Link to comment

Mozda. Samo sa mog stanovista stvar je malo drugacija. Terzic je korumpirani lopov koji je necasnim sredstvima pokusao da napravi neki rezultat i pri tom je, iako je imao ozbiljnu pomoc, doziveo neuspeh. Napad na njega, kao zlikovca u fudbalu, je stvar principa. I njegov zlocin ne pere to sto ga napadaju isti takvi, ako ne i gori, zlikovci, ili to sto je krenuo da je bori sam protiv svih.

 

Sa moje tacke gledista ovo je medjusobni rat lopova i ja samo mogu stajati sa strane i navijati da se sto vise prljavstine ispliva jer mozda ce to voda odneti pa ce ostati nesto cisto na cemu se moze graditi zdrav klub.

niko njega ne napada, situaciju™ je sam(uz božovićevu nesebičnu pomoć) stvorio, i sad se džilita. pokušava da copy/paste vučićev manir sa konferencijama gde optužuje sve i svakoga, samo ne vidi svoju krivicu. ali mu ne ide kao uzoru.

 

sledi skupština kluba gde će "navijači" uz predhodni dogovor sa vrhunskim navijačem izglasati novu ekipu, a kako nas je život u srbiji naučio to najčešće bude neko lošiji odmpredhodnika, ma koliko to zvučalo nemoguće

Link to comment

Mozda. Samo sa mog stanovista stvar je malo drugacija. Terzic je korumpirani lopov koji je necasnim sredstvima pokusao da napravi neki rezultat i pri tom je, iako je imao ozbiljnu pomoc, doziveo neuspeh. Napad na njega, kao zlikovca u fudbalu, je stvar principa. I njegov zlocin ne pere to sto ga napadaju isti takvi, ako ne i gori, zlikovci, ili to sto je krenuo da je bori sam protiv svih.

 

Sa moje tacke gledista ovo je medjusobni rat lopova i ja samo mogu stajati sa strane i navijati da se sto vise prljavstine ispliva jer mozda ce to voda odneti pa ce ostati nesto cisto na cemu se moze graditi zdrav klub.

Ma ne kazem ja da nije bitanga.  Ali Srbijom i Jugoslavijom su uvek rukovodile bitange.  Na vlast glavno dolazilo prevratima i sozokletijima (zaverama), i to u poluvekovnim intervalima a i cesce.  Tako da za nekakvo normalno rukovodjenje nije imalo vremena, jer su svi prevratnici gledali da namire sebe i svoje pajtase i da fizicki onemoguce svoje protivnike a da bi osigurali vlast i sacuvali glavu na ramenu.  

Link to comment

Ne znam o cemu pricate, sigurno neko vase iskustvo.

 

Mozemo ovako do sutra ujutru ako zelite. 

 

Ugalavnom imas stav jednog mog prijatelja kada sam prvi put bio u africi, centralna africka republika. Bili su izbori i u finalu su ostala tadasnji predsjednik i njegov najveci opozicionar. Predsjednik se jako obogatio dok je vodio zemlju (uglavnom lose) a i bilo je tu i drugih mutnih radnji. Mene je cudilo zasto ovaj moj prijetelj opet zeli da glasa za njega a nije pripadao njegovom plemenu. Objasnio mi je da ne zeli da neki novi dodje  jer ce sve uraditi da se obogati kao njegov predhodnik a ovaj je vec dovoljno uzeo za sebe pa se valjda zasitio. Tada mi je to bilo uvjerljivo. Vracao sam se vise puta u tu zemlju, predsjednici su ili ostajali ili su se smjenjivali, situacija je isla od goreg ka gorem sve do skoro gradjanskog rata. 

Link to comment

Ne znam o cemu pricate, sigurno neko vase iskustvo.

 

Mozemo ovako do sutra ujutru ako zelite. 

 

Ugalavnom imas stav jednog mog prijatelja kada sam prvi put bio u africi, centralna africka republika. Bili su izbori i u finalu su ostala tadasnji predsjednik i njegov najveci opozicionar. Predsjednik se jako obogatio dok je vodio zemlju (uglavnom lose) a i bilo je tu i drugih mutnih radnji. Mene je cudilo zasto ovaj moj prijetelj opet zeli da glasa za njega a nije pripadao njegovom plemenu. Objasnio mi je da ne zeli da neki novi dodje  jer ce sve uraditi da se obogati kao njegov predhodnik a ovaj je vec dovoljno uzeo za sebe pa se valjda zasitio. Tada mi je to bilo uvjerljivo. Vracao sam se vise puta u tu zemlju, predsjednici su ili ostajali ili su se smjenjivali, situacija je isla od goreg ka gorem sve do skoro gradjanskog rata. 

Bokasa, naravno?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...