Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Прво и основно је да видимо ко ће да нас предвоти и као клуб и као шеф стручног штаба. Играчи се окупљају између 10. и 15. јуна. Прелазни рок је негде до пред крај августа, а нова сезона почиње 23. јула.

 

Колико сам укапирао то ће се решавати на тој скупштини клуба, неко од колега је то јуче најавио за почетак јуна ваљда... 

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Po meni ako Rasta napusti klub,najbolje resenje bi bio Milinkovic ( bivsi trener Spartaka,Vozdovca,Arisa,Vojvodine,Partizana i jednog Kiparskog kluba cinimi se ) .Coveka tj njegovu filozofiju rada pratim jos od Spartaka. U svakom kluvu gde je radio,ostvario je uspeh.

Sa Spartakom je izborio kvalifikacije za Le (prvi put u istoriji kluba) ,sa Vosom je cinimi se bio drugi na tabeli + ukradeno finale kupa protiv PFC kad su Vosini igraci bojkotovali u 80min da nastave da igraju zbog kradje.

U Vozdovcu (ciji sam i sam simpatizer) posle odlaska Lalata napravio cudo.Lalat je sa VFC bio na sredini tabele,a Kiza "ako se samo racuna prolecna pol srzona" bili treci,ali ako se gleda celokupna god bili su peti.

Iz Arisa je otisao sto su ga radili za lovu.

U PFC dok je bio oni su dominirali Evropom,pa dodje Drula i sve ode u k.

 

Pitanje je ima li zelje doci kod nas.

Link to comment

Kuliraju te Dali svi a uzvrtela im se guzica kad procitali sta si naveo  :lolol:

 

Ja bate ne mog da otvorim taj link, samo sam sa goleme oči čitao ono što je Dali citirao. A da sam se uzvrteo to je tačno  :s_w:

Link to comment

Kuliraju te Dali svi a uzvrtela im se guzica kad procitali sta si naveo  :lolol:

Ma nema od toga ni mojega, neg ajd da prezalogajimo nesto dok cekamo na koju stranu ce se Rasta obrne.

Link to comment

Ma nema od toga ni mojega, neg ajd da prezalogajimo nesto dok cekamo na koju stranu ce se Rasta obrne.

Шта нам спремаш за вечеру?  :naughty:

 

Ај да видимо онда шта ћемо сутра да чујемо. Капирам да ће бити занимљиво.

Link to comment

Шта нам спремаш за вечеру?  :naughty:

 

Ај да видимо онда шта ћемо сутра да чујемо. Капирам да ће бити занимљиво.

Rostilj kod Gise. Vase je samo da obezbedite meso i pivo  :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...