Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Gagi mi deluje ok, uostalom vec je vodio klub pre 5, 6 sezona u jednom kratkom periodu, Milos odlazi iz Radnika, rekao je to javno na zadnjoj KZS posle utakmice Radnika. Slazem se da bi i on bio ok. Naravno, Rasta pre svih, to je jasno. Tu je nasa bitka, ako ostane bice to znak da smo zagrizli za korak napred. Bio bi to lep kontinuitet koji cini mi se nijedan klub kod nas nema. 

 

Sto se Acka tice tesko da ce da ga pusti kad dodju Stojkovic i Rajkovic, ako nije sad. Seljak je ispao. Aca je po meni odmah iza Stojkovica po kvalitetu, mada ne znam u kakvoj je ovaj formi, ali ono sto sam gledao ranije svaka mu cast (Stojkovicu), mada ni on nije bez mane, daleko od toga. Mnogo bi nam znacio bar jedan solidan transfer ovog leta, da ne kazem 2 ili 3, a realno je.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Није немогуће да Аца брани против Израела. Рајковића и Стојковића обојици им зна способности, они могу против Русије по полувреме. На крају крајева, видећемо. Ја мислим и надам се да ће Аца да брани против Израела.

Link to comment

Sto se Acka tice tesko da ce da ga pusti kad dodju Stojkovic i Rajkovic, ako nije sad. Seljak je ispao. Aca je po meni odmah iza Stojkovica po kvalitetu, mada ne znam u kakvoj je ovaj formi, ali ono sto sam gledao ranije svaka mu cast (Stojkovicu), mada ni on nije bez mane, daleko od toga. Mnogo bi nam znacio bar jedan solidan transfer ovog leta, da ne kazem 2 ili 3, a realno je.

Meni je jasno da ce Stojkovic i Rajkovic biti prve dve opcije u sledecim kvalifikacijama, ali mi nije jasno forsiranje Kahrimana koji je tek u zenitu karijere dobio poziv za reprezentaciju umesto golmana, koji je u najmanju ruku istog kvaliteta ali jedno 7 godina mladji. Na stanu sto je Kahriman veoma lose i nesigurno intervenisao kod svake od ono malo lopti sto je bilo upuceno ka njemu.

Link to comment

Meni je jasno da ce Stojkovic i Rajkovic biti prve dve opcije u sledecim kvalifikacijama, ali mi nije jasno forsiranje Kahrimana koji je tek u zenitu karijere dobio poziv za reprezentaciju umesto golmana, koji je u najmanju ruku istog kvaliteta ali jedno 7 godina mladji. Na stanu sto je Kahriman veoma lose i nesigurno intervenisao kod svake od ono malo lopti sto je bilo upuceno ka njemu.

 

Bitno Brzom da je odbranio onaj sut onomad, ustagajebemskrbava

Link to comment

Najbolje bi bilo da Rastavac ostane, a ako ode, voleo bih da Gagi nasledi Rastu. Samo ga 'ebe licenca. Tako da nisam siguran da je to moguće rešenje.

​@ Dali
Kahriman je povratnik :P U reprezentaciji je prvi put bio 2007. ili 2008.
​Mada se slažem da nema logike da on bude u reprezentaciji u ovim godinama, sem ako nije prvi i najbolji izbor, a nije. Voleo bih da Acko dobije šansu u ovim prijateljskim utakmicama, jer nije realno da je dobije u takmičarskim mečevima. Samo treba da bude pametan i sačeka svoju šansu. Stojković polako završava sa reprezentacijom, pretpostavljam da će sledeći izbor biti Rajković, a Acko treba sada da pokaže pristupom i odnosom da zaslužuje pozive u nacionalni tim iz prostog razloga što Srbija ima kvalitetne mlade golmane, sa kojima će se on u budućnosti boriti za mesto u reprezentaciji ( Radunović, Manojlović, Milinković-Savić, Stevanović ). Trenutno je u prednosti u odnosu na sve, samo još da to pametno iskoristi.

Link to comment

Muislin je morao ovom vasem golmanu da da jedno poluvreme, bas je ispao debil. Doduse, ne da bi nesto mogao da vidi od golmanskih kvaliteta, kako je Kipar igrao u napadu mogao sam i ja da stanem na gol.

Link to comment

Muislin je morao ovom vasem golmanu da da jedno poluvreme, bas je ispao debil. Doduse, ne da bi nesto mogao da vidi od golmanskih kvaliteta, kako je Kipar igrao u napadu mogao sam i ja da stanem na gol.

Nama je bitno da stane pet minuta da mu se upise debi za reprezentaciju zbog prodaje. On nam je prvi za prodaju i bilo bi lepo da ga prodamo za sto vise novca da se malo povadimo.

Link to comment

Muislin je morao ovom vasem golmanu da da jedno poluvreme, bas je ispao debil. Doduse, ne da bi nesto mogao da vidi od golmanskih kvaliteta, kako je Kipar igrao u napadu mogao sam i ja da stanem na gol.

Pustiće ga protiv Izraelaca, da vide šta kupuju.

Link to comment

Nama je bitno da stane pet minuta da mu se upise debi za reprezentaciju zbog prodaje. On nam je prvi za prodaju i bilo bi lepo da ga prodamo za sto vise novca da se malo povadimo.

 

Ma, ne znam zasto je uopste drzao Kahrimana 90 minuta na golu. Hajde da ce inace da brani pa da se uigrava sa zadnjom linijom ali ovako je samo dremao bezveze na terenu 90 minuta, a mogli su on i ovaj vas da podele po 45 minuta dremke. Utakmica je ionako bila krsh, da smo imali vise koncentracije u napadu ubacili bismo im petardu jos posle sat vremena igre.

Link to comment

Ma, ne znam zasto je uopste drzao Kahrimana 90 minuta na golu. Hajde da ce inace da brani pa da se uigrava sa zadnjom linijom ali ovako je samo dremao bezveze na terenu 90 minuta, a mogli su on i ovaj vas da podele po 45 minuta dremke. Utakmica je ionako bila krsh, da smo imali vise koncentracije u napadu ubacili bismo im petardu jos posle sat vremena igre.

Upravo...

Link to comment

Да ли се знају неки битни датуми у овој паузи? Неко јуче помену седницу клуба, када крећу припреме, од кад до кад је прелазни рок, када почиње нова сезона...?

Link to comment

Да ли се знају неки битни датуми у овој паузи? Неко јуче помену седницу клуба, када крећу припреме, од кад до кад је прелазни рок, када почиње нова сезона...?

 

Прво и основно је да видимо ко ће да нас предвоти и као клуб и као шеф стручног штаба. Играчи се окупљају између 10. и 15. јуна. Прелазни рок је негде до пред крај августа, а нова сезона почиње 23. јула.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...