Jump to content

Prijateljske utakmice

cvrlle

Recommended Posts

Hong Kong je jednom obrisao patos sa Mihom,Piksijem,Mijatom.... Ne secas se

Ne secam se s obzirom da je u tom periodu SRJ igrala sa HK dvaput, prvi put ih je dobila 2-1 (Karlsberg kup '95, kada je osvojila Jugoslavija), drugi put 3-1 (za 3. mesto na Karlsberg kupu '97.). Secam se da je Kezmanova generacija (valjda ?) imala neku turneju po Kini gde se izblamirala u jednoj utakmici, ali taj rezultat ne mogu nigde da nadjem.

• Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Cash

9

• cvrlle

5

• levi

5

• Babu Bhatt

5

Top Posters In This Topic

CerdicLeboeff

Ово су биле припреме за ЕП 2000?

Кад се сјетим епске крађе против Шпаније... И шестарде коју смо мушки попили од Клајверта, Зендена, Овермарса и друштва. :D

E moj hazarde ladno se ne secas Hong Konga i epskog blamiranja od 4-2. Ali dobro bar si se setio Kezmana on je dao gol tada.

Ово су биле припреме за ЕП 2000?

Кад се сјетим епске крађе против Шпаније... И шестарде коју смо мушки попили од Клајверта, Зендена, Овермарса и друштва. :D

Kakva bre kradja čista namestaljka bila ono sa Spancima. Nasi več bili medju 8,ovima trebala 2 gola 1 dali iz penala,kod drugog im se Ivica sklonio i to je bilo to. Odosmo i mi i Španci dalje. Sretni mi sretni oni.

Ja se sećam evrogola Alberta Nađa, sa valjda prvog Carlsberg kupa, slalom pa zunjafte od prečke sa nekih 20m. Bio sam ubeđen da smo dobili novu zvezdu. Ako se ne varam završilo se 3-1 za nas.

A druga impresija sa istog turnira je sa finala protiv Koreje. Savo primio negde na pola, klasika okrenut leđima, pa izmešao uz liniju par protivnika, protrčao I onda na trepavicu Kovačeviću koji je zavalio ko da je volej uhvatio a ne glavom.

Edit: Aha, bilo 2-1. Zaboravilo se :)

Edited by Svarog
CerdicLeboeff

Kakva bre kradja čista namestaljka bila ono sa Spancima. Nasi več bili medju 8,ovima trebala 2 gola 1 dali iz penala,kod drugog im se Ivica sklonio i to je bilo to. Odosmo i mi i Španci dalje. Sretni mi sretni oni.

Ишли су Еспањоли и са 3:3. Који куртон су се наши онолико трудили у 2. пол?

Једино смо можда стратешки избјегли једно торпедовање од Зиданових другара.

Ишли су Еспањоли и са 3:3. Који куртон су се наши онолико трудили у 2. пол?

Једино смо можда стратешки избјегли једно торпедовање од Зиданових другара.

Da je ostalo 3-3 dalje bi isla Norveška.

CerdicLeboeff

Da je ostalo 3-3 dalje bi isla Norveška.

Сад видим да је Норвешка побиједила Шпанију, онда кад смо ми играли са Словенцима.

Govedaricina golcina i nevera posle istog su istorijski momenat naseg sporta. Bese tad i neki nas uligan™ uleteo kad je Jokanovic dobio crveni, ako se dobro secam? 

• Create New...