Jump to content

Grupa F: Portugal, Austrija, Mađarska, Island

radisa

Recommended Posts

Na keca mogu da se setim sjajnih Zidanovih finala/polufinala/cetvrtfinala i kvacila™ vise nego bilo kog drugog igraca. 

Finale SP 98, cetvrtfinale i polufinale EP 2000, Finale CL 2002, tekma protiv Engleza na EP 2004, citava nokaut faza na SP 2006, za udzbenike. 

Tako se potrefilo da je uvek igrao u mrskim mi ekipama pa mi nikad nije bilo drago zbog njegovih sjajnih tekmi, ali je po meni uz Ronalda, Gigsa i Ronaldinja nesto najbolje sto sam gledao u toj eri. 

• Replies 597
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Meazza

48

• MiddleClass

46

• Ajant23

31

• Goranz

22

Mozda gresim, ali mislim da nikada ovoliki postotak top-class kvaliteta nije bio skoncentrisan u manje timova nego danas. Real, Barselona i Bajern su za ostatak Evrope spejs-satl. To ranije nije bio slucaj, IMO.

Edited by IndridCold
porucnik vasic

Mozda gresim, ali mislim da nikada ovoliki postotak top-class kvaliteta nije bio skoncentrisan u manje timova nego danas. Real, Barselona i Bajern su za ostatak Evrope spejs-satl. To ranije nije bio slucaj, IMO.

Зато што је УЕФА мафијашка организација. А Шпанија иста таква држава. Баварска није независна али на исто му се дође.

porucnik vasic

mafijasi, fasisti, nacisti...daj vise prestani da gnojis po sportu. imas gore politiku, pa istresaj svoje istine tamo.

Истина боли.

Sent from my iPhone using Tapatalk

MiddleClass

+1

A sta zna Majo o fudbalu. Jednom kad sam napisao Ibra, on je mislio da pisem o magistrali.

fikret selimbašić

op op op! Bravo Gera!

ahahahah! I Islanđani uboli.

Odlično.

Edited by fikret selimbašić
  • Create New...