Jump to content

Grupa F: Portugal, Austrija, Mađarska, Island

radisa

Recommended Posts

• Replies 597
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Meazza

48

• MiddleClass

46

• Ajant23

31

• Goranz

22

Apollo Creed

Defanzivac Islanda, Kari Arnason rekao je...

"Očigledno je da mi nećemo stvarati toliko šansi koliko može da stvori takav fantastičan tim, kakav je Portugal. Međutim, njegovi komentari su razlog zbog kojih će Mesi uvek biti jedan korak ispred njega. Nikada nećete čuti Mesija da kaže tako nešto. Ovo je samo potvrda da smo mu se uvukli pod kožu. Fino je čuti takve stvari", rekao je Arnason.

"Čak je slađe kada takav komentar dolazi od tužnog gubitnika kakav je on. Može da priča šta god hoće, jer zapravo nije ušao u šansu celu utakmicu. Jeste jednom i nije ga dao. Šta da kažem? Tužni gubitnik. Teško sranje... Šta je očekivao? Da ćemo igrati kao što Barselona igra protiv njega? Pritom samo trčkara okolo, žali se i glumi prekršaje..."

:thumbup: 

John Coltrane

Rasprdeli se Islandjani za sve pare.

Šokantno:Ronaldo nije hteo da se rukuje posle tekme (VIDEO)

Sent from my iPhone using Tapatalk

I neka su, Ronaldo je ispao nevjerovatan govnar. Da li je moguce da on bas toliko nema mozga?

Pazi, i ono kaze on koji se raduje kao pomahnitao za onaj beskorisni penal protiv Atletika u produzecima 2014. :lol: Kakav je tek to mentality pitam se.

Edited by IndridCold
John Coltrane

Dobice komsije.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gledao sam ovaj klip za dres Ronalda, posto mogu da citam sa usana procitao sam da mu je rekao inside znaci prave novinari dreku bzvz.

Gledao sam ovaj klip za dres Ronalda, posto mogu da citam sa usana procitao sam da mu je rekao inside znaci prave novinari dreku bzvz.

Jel pominjao podrsku reformama u Srbiji ?

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

• Create New...