Jump to content

Grupa F: Portugal, Austrija, Mađarska, Island

radisa

Recommended Posts

Uvek mi se činilo da je Kristijano Ronaldo gotivna osoba. Po raznim postupcima, odnosu prema saigračima i drugim igračima, onda kada nije u žiži njegov postupak kao loš primer, onda kada mediji i javnost hvataju samo krajičkom oka, samo delimično između tviter izveštaja i tabloidskih naslova. Ali, on naprosto nije dovoljno kvalitetan igrač da više od jednom u karijeri dobije Zlatnu loptu Frans fudbala. Zidan ju je u karijeri dobio samo jednom, a bio je mnogo bolji igrač.

Međutim, nije mi jasno istovremeno lagati dve stvari: da je Kristijano Ronaldo najbolji fudbaler i da je loša osoba...

Ne znam zasto ti je Balon d'Or reper, to je nagrada koju su osvajali raznorazne "kurte i murte", Majkl Oven, Pavel Nedved, jedne godine cak i neki Malezijac, ne znam kako i zasto.

Ako gledas Fifa player of the year, Zizu tu ima komada 3.

Edited by goofs
  • Replies 597
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

46

• Goranz

22

• Ajant23

31

• Meazza

48

gervasius twinkleminkleson

Nije rekao mentalitet male zemlje nego 'small mentality'. Mislim da je htjeo da kaze kako je Island [kvalitetom] mali pa su se radovali kao ludi sto su uzeli bod. 

Mislim, to ga svejedno cini zesce pateticnim likom...

gone fishing

umesto da mu bude milo što je maleni island otkinuo bod 30x većem portugalu ^_^  on priča o mentalitetu ribara čiji naredni izlet na ep ili sp verovatno nećemo doživeti da vidimo

• Create New...