Jump to content

Grupa F: Portugal, Austrija, Mađarska, Island

radisa

Recommended Posts

Uvek mi se činilo da je Kristijano Ronaldo gotivna osoba. Po raznim postupcima, odnosu prema saigračima i drugim igračima, onda kada nije u žiži njegov postupak kao loš primer, onda kada mediji i javnost hvataju samo krajičkom oka, samo delimično između tviter izveštaja i tabloidskih naslova. Ali, on naprosto nije dovoljno kvalitetan igrač da više od jednom u karijeri dobije Zlatnu loptu Frans fudbala. Zidan ju je u karijeri dobio samo jednom, a bio je mnogo bolji igrač.

Međutim, nije mi jasno istovremeno lagati dve stvari: da je Kristijano Ronaldo najbolji fudbaler i da je loša osoba...

Ne znam zasto ti je Balon d'Or reper, to je nagrada koju su osvajali raznorazne "kurte i murte", Majkl Oven, Pavel Nedved, jedne godine cak i neki Malezijac, ne znam kako i zasto.

Ako gledas Fifa player of the year, Zizu tu ima komada 3.

Edited by goofs
  • Replies 597
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Meazza

48

• MiddleClass

46

• Ajant23

31

• Goranz

22

Frank Pembleton

Jel on stvarno rekao to o "mentalitetu male zemlje"?

...shit has hit the fan...

gervasius twinkleminkleson

Nije rekao mentalitet male zemlje nego 'small mentality'. Mislim da je htjeo da kaze kako je Island [kvalitetom] mali pa su se radovali kao ludi sto su uzeli bod. 

Mislim, to ga svejedno cini zesce pateticnim likom...

Realno, slaba je Portugalija u odnosu na Island, Sjedinjene Drzave i Ganu... Plus saigraci nisu na njegovom nivou, kako ono bese...

gone fishing

umesto da mu bude milo što je maleni island otkinuo bod 30x većem portugalu ^_^  on priča o mentalitetu ribara čiji naredni izlet na ep ili sp verovatno nećemo doživeti da vidimo

• Create New...