Jump to content

Grupa E: Italija, Belgija, Švedska, R. Irska

radisa

Recommended Posts

Official: Club Brugge defender Bjorn Engels out of provisional squad of 24 for Euro 2016 with groin strain. Laurent Ciman has replaced him.

• Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

39

• Meazza

36

• gervasius twinkleminkleson

30

• Frank Pembleton

22

Nemanja Posrbica

Meni je sastav Belgije najviše iznenadio. Puno neočekivanih imena, što povlači da je puno kvalitetnih igrača ostalo kući. Pored toga mislim da su nakrcali previše defanzivaca u sastav. I nemaju dobar balans zbog nedostatka makar pristojnih bekova.

tangodelta

PORTIERI: Buffon, Marchetti, Sirigu;

DIFENSORI: Barzagli, Bonucci, Chiellini, Darmian, De Sciglio, Ogbonna;
CENTROCAMPISTI: Bernardeschi, Candreva, De Rossi, El Shaarawy, Florenzi, Giaccherini, Sturaro, Thiago Motta, Parolo;
ATTACCANTI: Eder, Immobile, Insigne, Pellè, Zaza.

Ispali Jorginho, Bonaventura i Montolivo.

Iz Intera i Milana su samo dva igrača: Eder i De Sciglio, što se dogodilo još samo jednom, u Argentini 78 su iz Milana i Intera pozvani samo Maldera i Bordon.

Frank Pembleton

Ali, stvarno, kako je kod ITA fuzbal propo...

....shit has hit the fan...

crtamOrasi

Meni deluje da bi Italija najbolje prosla ako fura neku postavku sa maksimalno ojacanom sredinom i zrtvovanjem napada. Imaju krila koja su tehnicki dobra, aktivna u build-upu i jako pokretljiva. Nema potrebe zamajavati se Zazom, Nepokretnim™ i Pelleom, false 9 je najbolje resenje. Insigne, Bernandeschi/Candreva i Shaarawy mogu da spasu Contea blamaze.

crtamOrasi

Je, samo je taj tim imao i Nestu, Cannavara, Materazzija, Zambrottu, Pirla, Kamenorezija™, Gattusa, Tottija, Del Piera i Tonija :dry:

Jeziva razlika, vrv su samo Verratti i Bonucci blizu tog nivoa od svega sto ima Italija danas.

gervasius twinkleminkleson

Conte :lol:

Nije da ima neki ogroman izbor, ali i od toga sto ima izabere lose. Eder, Giaccherini, Sturaro, Motta unutra, a Jorginho out :isuse:

Realno je daleko vise zasluzio i od De Rossija da bude u timu [i to u prvih 11]

Ocekivao sam iskreno i da Insignea izbaci. Ali s obzirom da ga koristi kao centralnog napadaca, mogao ga je i ne vodit na prvenstvo. 

Prolazak grupe realan, sve preko toga premija. 

Btw, imam [neutemeljen] osjecaj da ce Belgijanci da budu razocarenje. 

Edited by gervasius twinkleminkleson

Zasto nije zvao Pirla, ovaj se oprostio ili mu se ne uklapa u planove? Mogao je da ih posluzi kad nema Veratija i Markizija.

tangodelta

I Eder in, Pavoletti out je teški fejspalm.

Za razliku od većine, meni ovaj tim ne deluje tako loše. Može do polufinala.

MocaVukotic

pozadi uopšte nije loše, a i napred uvek može da se desi neki "paolo rossi", međutim ovo u sredini je najblaže rečeno sumnjivo. moraće to da se podebljava sa 5 u sredini i 1 lutalicom napred, pa na gol manje. kao i uvek, verujem u njih.

fala kurcu da je pedaliran montolivo.

Edited by MocaVukotic
tangodelta

Conte obično i forsira 3-5-2

Ovih 3 + golman očekujem da budu kompletno Juventusova zadnja linija: Buffon - Chiellini - Bonucci - Barzagli

• Create New...