Jump to content

Grupa E: Italija, Belgija, Švedska, R. Irska

radisa

Recommended Posts

• Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

39

• Meazza

36

• gervasius twinkleminkleson

30

• Frank Pembleton

22

porucnik vasic

Polako ljudi, ima jos jedno poluvrijeme, a italijanski bocni igraci ne mogu izdrzato ovaj tempo 90 minuta.

[mada sam rekao prije prvenstva, a i dalje mislim, da ce Belgija biti mozda i najvece razocarenje prvenstva]

Матора екипа али трче и играју јако паметно. Како човек да их не воли.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeste.

I promasio penal cini mi se poslije mrkog pogleda golmana. Sta ocekivati onda od belgije. Ne volim Murinja ali covjek zna znanje.

fali hemija™

da su ova dvojica ostali u chelsea bilo bi hemije,

ocekivana belgija. jbt hazard ima loptu kao nesto pokusava i bukvalno svi belgijace stoje i gledaju sta radi eden, umesto da se krecu, otkrivaju. mogu tek misliti koliko su belgijski navijaci ispizdeni zbog wilmotsa.

Nešto kod ovih Belgijanaca podseća na Srbe... dva uspešna driblinga pa onda umesto predaje lopte pokušaj trećeg driblinga i naravno pušiona. Pa onda izvikani dominantni snagator od centarfora koji nikada nije ni blizu peterca kada postoji mogućnost da mu neko centrira. Granitna odbrana čija linija pada na pasu od 50 metara. Srednji red koji se polomi da napravi neki posed ali niko ne može da to pretvori u konkretnu šansu. Slaba vajda od njih.

ako obe ekipe budu prve u svojim grupama srecu se u 1/4 finala

ima jogi obe ruke da trpa u gace, sa svih strana :D

nikad nisu prosli italijane

Nešto kod ovih Belgijanaca podseća na Srbe... dva uspešna driblinga pa onda umesto predaje lopte pokušaj trećeg driblinga i naravno pušiona. Pa onda izvikani dominantni snagator od centarfora koji nikada nije ni blizu peterca kada postoji mogućnost da mu neko centrira. Granitna odbrana čija linija pada na pasu od 50 metara. Srednji red koji se polomi da napravi neki posed ali niko ne može da to pretvori u konkretnu šansu. Slaba vajda od njih.

Odlican opis.

• Create New...