Jump to content
radisa

Grupa D: Španija, Hrvatska, Češka, Turska

Recommended Posts

dillinger

Da, tako smo i mi u Srbiji bili ubedjeni da je svaki novi debakl lažne reprezentacije korak bliže padu mafije iz FSS, a zapravo su oni iz svakog tog debakla izlazili još jači a kada su najzad sklonjeni to je uradila duplo grdja i gora mafija.

+milion

Očistišmo savez i terene od lopuža i huligana otkako nas nema na velikim takmičenjima.

Inače zanimljivo stajalište da igrači i navijači uglavnom su tu radi službovanja savezu.

Čuo sam da čak postoje igrači koji ne uzimaju pare od igranja za nacionalni tim ili iste daju u dobrotvorne svrhe.

Koji su to nacionalistički čobani

porucnik vasic

Naravno svi srpske krvi moramo da navijamo za fudbalere koje okuplja paradrzavno udruzenje gradjana koje je izabralo retarda Kokezu ili kriminalca Karadzica na celo.

Има очигледно и оних који навијају за фудбалере које окупља парадржавно удружење које је изабрало Елведина Бегића за предсједника.

djeneralche

Има очигледно и оних који навијају за фудбалере које окупља парадржавно удружење које је изабрало Елведина Бегића за предсједника.

Morao sam da guglam da vidim ko je taj Elvedin. Vasicu razumem ja da je tebi ocigledno mnogo toga sto nije tacno, ali ti bi prvi trebao da razumes kada neko stavi neke svoje privatne razloge, ekonomske ili slicno u prvi plan u odnosu na neke apstraktne stvari, ali dobro, svakom svoje. Jedino je smesno sto to konstantno gnoje ljudi koji to isto rade, ali moraju da na neprimerenom mestu pitaju nepristojne stvari. Za neku naknadu.

tangodelta

Da, tako smo i mi u Srbiji bili ubedjeni da je svaki novi debakl lažne reprezentacije korak bliže padu mafije iz FSS, a zapravo su oni iz svakog tog debakla izlazili još jači a kada su najzad sklonjeni to je uradila duplo grdja i gora mafija.

Ne bih se ja previše uzdao u rezultatske debakle da sam na tvom mestu. Ako hoćete da sklonite mafiju iz fudbala uradite ono što su Poljaci odavno uradili jer logika da će dobro pobediti ako zlo prsne na turniru nema neko prejako uporište.

Možda se nisam precizno izrazio - ne mislim da je moguće svrgavanje ove garniture bez upliva politike, a situacija je trenutno takva da se rođendan predsednice države organizuje u Mamićevoj kući i da se potpredsednik Vlade sastaje po hotelima sa Mamićem i uverava ga da će sve biti u redu (a razumno je pomisliti kako ovo uveravanje ima veze sa suđenjem koje počinje na jesen, po optužnici koja tereti Mamića za izvlačenje 300 miliona kn iz Dinama).

U Hrvatskoj i dalje postoji kult reprezentacije. Svake dve godine se pojave ovce koje nacrtaju kockice, tuku #cro heštegove, i to tako traje tih par nedelja dok traje neko veliko takmičenje, a onda se povuku i zaborave na HR fudbal. Oni su ti koji će da pokrenu histeriju kada se desi ovo što se desilo u St. Ettiene, što su izazvali ljudi koji su cele godine uz ovaj i ovakav fudbal, koji znaju šta se dešava i koji pokušavaju i na legalne (izglasavanje Zakona o Sportu npr.) i na ovakve načine da promene nešto.

Rezultat je ono što ovce zanima. Da 'repka' uđe u polufinale, da Dinamo uđe u LŠ, da Dinamo bude ispred High-duga.  

Kada ne bude rezultata, valjda će i ovce progledati.

porucnik vasic

Morao sam da guglam da vidim ko je taj Elvedin. Vasicu razumem ja da je tebi ocigledno mnogo toga sto nije tacno, ali ti bi prvi trebao da razumes kada neko stavi neke svoje privatne razloge, ekonomske ili slicno u prvi plan u odnosu na neke apstraktne stvari, ali dobro, svakom svoje. Jedino je smesno sto to konstantno gnoje ljudi koji to isto rade, ali moraju da na neprimerenom mestu pitaju nepristojne stvari. Za neku naknadu.

Потрудио си се да напишеш нешто, али није ти баш пошло од руке.  

Plajvi

Vaistinu grupa smrti.  :fantom:

• Create New...