Jump to content

Grupa A: Francuska, Albanija, Rumunija, Švajcarska

radisa

Recommended Posts

ono je faul. penal bio konpenz. 

nego nikad čuo za strelca drugog. di taj igra. prvo mi zapo za oko kod onog mekan prijem - okret - pas levo - pogled desno. 

• Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• borris_

54

• Ajant23

39

• MiddleClass

31

• yolo

28

gervasius twinkleminkleson

Gol Francuza po meni cist faul, zagradio se laktom, bez obzira sto je i Tatarusanu zaplivao. Dosta odluka na stranu Francuza islo, citavu utakmicu. Rumuni prilicno dobar utisak ostavili, Francuzi, s obzirom na individualni kvalitet, i ne toliko. Vjerujem da ce imati svih 9 bodova u grupi, ali jednostavno mi ne djeluju stabilno. 

Payet je majstor

izgledalo kao kiks ali se na ponovljenom snimku vidi kako mu ziru udara ruku. na prvu je izgledalo kao da je golman promasio loptu.

gosa je sjebo jer nije isao ostrije. koleno u rebra i cozdra. kao nojer na svetskom.

Ja bih rekao da je golmanova greska.  Prosla mu je lopta kroz ruke.  Ako igrac glavom dokaci loptu koju golman ne moze rukama, onda golman ima problem.  Uostalom, u takvom duelu bolje je da loptu boksuje nego da jehvata jer postoji sansa i da ako uhvati loptu da je ispusti.  To sto je Ziru bio uz njega ne bi svirali ni u kosarci.

Bolja Francuska puno, Rumuni igrali dobro organizovan presing i nista vise.

Tacno i to je kratak i jezgrovit sazetak utakmice.

Nije ni fazon što su to Albanci nego su pokazali šabanometriju level 20. Prosto je nemoguće navijati za njih čak i kad su autsajderi.

kud u maglu Simoviću

Nije ni fazon što su to Albanci nego su pokazali šabanometriju level 20. Prosto je nemoguće navijati za njih čak i kad su autsajderi.

+1

Milogled Bluff

Nije ni za mene, a ja ne volim Francuze.

+1

Najbolje da napadac ne treba da ide na centriranu loptu, nego da se sto pre udalji iz sesnaesterca cim vidi da je golman krenuo na nju, i to pognute glave, da ne bi slucajno uznemirio golmana nekim poprekim pogledom. To bi bilo dobro za fudbal.

• Create New...