Jump to content
Sign in to follow this  
radisa

Grupa A: Francuska, Albanija, Rumunija, Švajcarska

Recommended Posts

borris_

Francuzi:

Gardiens : Hugo Lloris, Steve Mandanda, Benoît Costil

Défenseurs : Raphael Varane, Laurent Koscielny, Eliaquim Mangala, Jérémy Mathieu, Patrice Evra, Bacary Sagna, Christophe Jallet, Lucas Digne

Milieux : Paul Pogba, Blaise Matuidi, Lassana Diarra, N’Golo Kanté, Yohan Cabaye, Moussa Sissoko

Attaquants : Antoine Griezmann, Dimitri Payet, Anthony Martial, Kingsley Coman, Olivier Giroud, André-Pierre Gignac

Les réservistes : Alphonse Areola, Hatem Ben Arfa, Kevin Gameiro, Alexandre Lacazette, Adrien Rabiot, Morgan Schneiderlin, Djibril Sidibé, Samuel Umtiti

Bez Hatema :isuse:, opet jajarski sastav

Edited by borris_

Dr Arslanagić

joj skoro sam video da Ben Arfa ide u neki jebacki klub?

ok, sastav, mogu jako i do samog kraja.

posle Engleza navijam za Francusku

borris_

Pisalo se o Barceloni. Najvjerovatnije ce u Lyon.

Sastav je dobar ali mogao je da bude jos bolji da se Deschamps nije vodio jajarskim rezonom (dupliranje svih pozicija).

Ben Arfa je zasluzio da ide na EP iz vise razloga (najbolji francuz u Ligue 1 itd itd). Ja ga volim jer igra za raju, igrac poteza ali onog poteza koji ga dovede do gola (a ove godine je dokazao da kad dodje kod gola, 80% je gol). Jednostavno igrac kojeg vole ljubitelji fudbala a kojeg mrze ljubitelji rezultata (i rasisti - ne kazem da su ljubitelji rezultata rasisti). 

Bio je sebican, imao je problema sa trenerima ali od kada ga pratim nikad nije bio los djecak. jednostavno je trebalo vremena da sazrije a ove godine je eksplodirao.

Nadam sam se da cemo osvojiti prvenstvo ali nije to to kao i 98. kada Jacquet nije poveo Cantona-u.

Ajant23

Cantona je bio višak u Mančesteru, a kamoli u onako jakoj reprezentaciji, ali nije bitno...

Dosadno mi je što je opet jedna potpuno glupa afera našla mesto između dva velika takmičenja, ali šta bude biće. I dalje je to lep sastav i ima se šta gledati...

Englezi dobijaju Francusku u finalu i to kao Čelzi u Minhenu, tako što kapiten bira da se penali izvode pred najvatrenijim navijačima domaćina -_-

MiddleClass

Odlicni su Francuzi i bez Benzeme. Bzvz grupa kao i vecina njih.

CerdicLeboeff

Навијам да Албанија "А" и Албанија "Б" испану.

kobni zelaya

Taman sam hteo da kažem Švajcarska - Albanija - kakav derbi. :)

MiddleClass

Derbi dela maljideca sto bi rekla gazeta.it

Кристофер Лумумбо

navijam za svajcarsku i albaniju, vrancuska mora ispast.

hazard

Za Svajcarsku igraju i Srbi, a i Turci, siguran sam neki Hrvat i Bosnjak...oni su ti vise kao ekipa Vizantije iz 11. veka, ili evropskog dela Osmanskog carstva

Edited by hazard

CerdicLeboeff

Za Svajcarsku igraju i Srbi, a i Turci, siguran sam neki Hrvat i Bosnjak...oni su ti vise kao ekipa Vizantije iz 11. veka, ili evropskog dela Osmanskog carstva

Од Срба игра Милићевић, међутим више сам имао у виду традиционалну наклоност швајцарског правосуђа Албанцима. Суд за спортску арбитражу је дио швајцарског система. На све то, Румуни и Французи су ми иначе симпатичнији као репрезентације.

Cash

Albanija če proci ko i mi u Njemackoj 2006

John Coltrane

Bojim se da ovako sexy sastav FRA ne prodje kao Belgija sa svojim sexy sastavom.

Ispravka, ne bojim se, prizeljkujem to.

Milosh76

Takodje, samo sto bih voleo da ispaDnu :D

Sign in to follow this  

• Create New...