Jump to content
Diskutant

dr Ljubiša Preletačević Beli - Samojako(tm)

Recommended Posts

Tribun_Populi

;)

;)

Samojako!

via CZ-M53 TT

zzabo

Zemun trenutno 30+ ljudi u redu..

Svarog

Zemun trenutno 30+ ljudi u redu..

Gde u Zemunu?

Idem, trazicu mesto direktora Bambija, Endave i Sportske redakcije RTSa.

Edit: svakako bih izasao na izbore, ali zelim da vidim i ove ljude na listi.

Edited by Svarog

Ayatollah

Evo i policije na skupljanju potpisa. Došla dvojica u uniformi, prebrojali koliko nas ima i otišli.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Dark Wader

Dooobar :0.6:

C6l1MizWYAARFnk.jpg large.jpeg

urkozamanje

Ne mislim da je u ma u čemu lošiji, ali valjda je poenta i težnja da bude bolji i da postoji plan za posle.

Zato što ako se ova energija izduva, ako se ova nada potopi - sledeća ne dolazi za

Ovde su, cini mi se, pokusali da daju odgovor na ovo pitanje. To jest ne toliko sta je plan ako beli pobedi :D vec sta je ideja iza svega. Po onome sto sam cuo, pokret ima nekolicinu "ozbiljnih" ljudi koji itekako ucestvuju u radu lokalnih organa vlasti, najvise u smislu kritike i iznosenja u javnost onoga sto se tamo desava.

A ovde imas i iz drugog ugla :)

vememah

Evo i policije na skupljanju potpisa. Došla dvojica u uniformi, prebrojali koliko nas ima i otišli.

Kanda se i Vučić interesuje hoće li Beli skupiti potpise.

Notorious

Beli je simptom nesposobnosti opozicije da artikuluše nezadovoljstvo velikog broja mladih (kojima je okoštali politički diskurs nerazumljiv ili dosadan), i ljudi kojima su se svi političari (s razlogom) smučili. To bi trebalo da im (opoziciji) bude povod za stavljanje prsta na čelo nakon izbora, nešto ozbiljno nije u redu sa njihovim pristupom ako grupica mladih ljudi bez jasne ideologije i programa, uz minimum sredstava, uspeva da pokrene glasače koje oni nisu mogli. 

U ovom trenutku je svaki promil opozicionih glasova  važan, tako da, dopadala mi se ta vrsta performansa ili ne dopadala, navijam da Beli skupi potpise za kandidaturu. 

pt 2.0

Ovde su, cini mi se, pokusali da daju odgovor na ovo pitanje. To jest ne toliko sta je plan ako beli pobedi :D vec sta je ideja iza svega. Po onome sto sam cuo, pokret ima nekolicinu "ozbiljnih" ljudi koji itekako ucestvuju u radu lokalnih organa vlasti, najvise u smislu kritike i iznosenja u javnost onoga sto se tamo desava.

Ovo sve znam - pratim i pokret Belog i Lokalni front iz Kraljeva dosta pomno i od samog početka, jer mi se dopadaju. 

Delim ideju da što više građana bude aktivno (ili makar budno) u političkom životu u Srbiji danas.

I mislim da stvar počinje od lokala (odnosno tamo gde neposredno možeš da osetiš dobre posledice svog delanja).

Hajp oko izbora nije dovoljan. 

Mora da postoji i delanje posle, delanje u kontinuitetu.

Edited by pt 2.0

ZerrorR

Nemojte da računate na glasove Belog u drugom krugu. To su ljudi koji bi rado da pokažu qrac trenutnim političarima i bole ih uvo za drugi krug. 

SNARC

Nemojte da računate na glasove Belog u drugom krugu. To su ljudi koji bi rado da pokažu qrac trenutnim političarima i bole ih uvo za drugi krug.

Ajde prvo da stignemo do drugog kruga..pa onda da vidimo kome ce se ukazati Qrac

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

pt 2.0

misliš belolističari Srbije su dobili Belog?

morgana

Beli je simptom nesposobnosti opozicije da artikuluše nezadovoljstvo velikog broja mladih (kojima je okoštali politički diskurs nerazumljiv ili dosadan), i ljudi kojima su se svi političari (s razlogom) smučili. To bi trebalo da im (opoziciji) bude povod za stavljanje prsta na čelo nakon izbora, nešto ozbiljno nije u redu sa njihovim pristupom ako grupica mladih ljudi bez jasne ideologije i programa, uz minimum sredstava, uspeva da pokrene glasače koje oni nisu mogli. 

U ovom trenutku je svaki promil opozicionih glasova  važan, tako da, dopadala mi se ta vrsta performansa ili ne dopadala, navijam da Beli skupi potpise za kandidaturu. 

bas mladi ljudi su rijetko politicni u stranackom smislu. mi smo generacije odrasle u doba ocaja i prevrata, morali smo da glasamo, nismo nikakav reper za mlade glasace u relativno redovnim okolnostima. za njih je na dnevnom nivou vaznije da isprobaju lake droge, bindzuju tv serije, budu lako promiskuitetni i pozerski ocajni i to je sasvim ok.

Edited by morgana

Have_Fun

Plot twist:

Beli u drugom krugu :misko:  

OmarKuk

Pa realno tesko da iko na ovim izborima bilo u 1. bilo u 2.krugu moze da ugrozi gospodara Vucica Aleksandra, kralja Aleksandra Vucica.