Jump to content
Diskutant

dr Ljubiša Preletačević Beli - Samojako(tm)

Recommended Posts

halloween

Brecanje svakako nije cool. I iznad "visine" postoji visina.

Na temi o Belom smo, čovek nosi belo odelo, zove sebe Preletačević, zajebant je i kandiduje se za predsednika. Ima li prikladnije slike od Tomine sa štapom?

Ja ne mislim da je potrebno da ti objašnjavam ko je Toma, svakako to odlično znaš, ne mislim da si tupava, ali malo te opuštam, tvoje brige i zebnje spram Belog. Kada bih nekom zaista morala da objasnim šta je Toma, a da taj stvarno ne zna i ne razume, ne bih umela i tu bih ja zaista ispala tupava, priznajem.

Dosta o nama, aj da pričamo o Belom. Šta mislite koliki mu je kurac?

Ovde nailazimo na klizavu temu. Cenim da Vučić u ovoj metriji može glatko odneti pobedu, pošto ga  pomenuta stvar služi kao i svaku budalu.  Suviše je olako dozvolio šaljenje i Vučićevićeve prostakluke na naslovnim stranama, to se može samo ako zna da je istina sasvim drugačija. Verujem da se Vučićević iz straha od odmazde za slučaj da govori istinu, ipak morao lično uveriti da su stvari upravo suprotne od onog što je stavio na naslovnicu Informera, što je inače njegov modus operandi.

Edited by halloween

sekretar

Na mestu gde sakupljaju potpise u Zemunu ima 50 ljudi u redu, a kazu da su do sinoc sakupili 7740 potpisa

gospa buba

... Suviše je olako dozvolio šaljenje i Vučićevićeve prostakluke na naslovnim stranama, to se može samo ako zna da je istina sasvim drugačija...

Ali to je potpuno besmislno, kao takvo. meni je potpuno nejasno zashto chovek koji inache pizdi zato shto ga ogovaraju na klupi ispred zgrade anonimusi, osim ako me misli daima lukav plan. koji he u realnosti na nivou rijalitija? oce da nam pokaze? da nas razuveri :unsure::blink:

toliko glup nije, a nije ni da ne moze da kontrolishe svoje kerove <_<

Edited by gospa buba

gospa buba

Na mestu gde sakupljaju potpise u Zemunu ima 50 ljudi u redu, a kazu da su do sinoc sakupili 7740 potpisa

kojom to brzinom ide?

sekretar

2-3 minuta po overi, odstampaju cipovanu licnu kartu panonda cekas u redu sa pripremljenom dokumentacijom

Dagmar

Super..da bi mogao da krenes ka povrsini uglavnom moras da dotaknes dno i odbacis se o isto.

huh?

Ayatollah

Evo me na davanju potpisa u Bulevaru kralja Aleksandra, 35 ljudi u redu ispred mene, 5 iza mene. Čekam koliko god je potrebno.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Timmy

Valjda ti koji organizuju kandidaturu znaju da mogu da predaju i sa naskrabanim papirima i tako dobiju dodatnih 48h da isprave tj, skupe sta im fali. Sad kad sam video koliko energije vuku. bas bi mi bilo krivo da ne stignu da predaju.

Tribun_Populi

Valjda ti koji organizuju kandidaturu znaju da mogu da predaju i sa naskrabanim papirima i tako dobiju dodatnih 48h da isprave tj, skupe sta im fali. Sad kad sam video koliko energije vuku. bas bi mi bilo krivo da ne stignu da predaju.

Kažu mi ljudi iz organizacije da je nenormalan vajb, počeli pre nekoliko dana sa 20 ljudi i bez ćoravog dinara da bi došli danas do 20 gradova gde se skupljaju potpisi.

Precednički kandidat dr Ljubiša Preletačević Beli će danas u sklopu svoje kampanje posetiti Niš i Leskovac.

Samo jako!

via CZ-M53 TT

gospa buba

a nechipovani samo na uvid, jel tako?

SNARC

huh?

huh?

Kad tones..ili ce neko da te iscupa ili ces sam nekako da se iscupas..ili si puk'o. Nas niko sa strane nece da cupa, rukovodjenje zemljom smo dodelili najgorima koje ovaj narod ima i zato tek kad svedemo sve na zajebanciju i otmemo iz ruku lopuza i jebivetara pravo da sebi dodeljuju notu ozbiljnosti i nekakvog autoriteta, mozemo da probamo sa isplivavanjem. 

Na stranu sto sam siguran da ce ova zemlja zanavek biti prcija u kojoj ce se samo na snagu i rodjacki izdizati iznad slabog proseka. 

Valjda ti koji organizuju kandidaturu znaju da mogu da predaju i sa naskrabanim papirima i tako dobiju dodatnih 48h da isprave tj, skupe sta im fali. Sad kad sam video koliko energije vuku. bas bi mi bilo krivo da ne stignu da predaju.

Koliko znam, obavesteni su.

Cali

Od Belog najvise zavisi da li ce biti 2.kruga ili ne, jedino uz izlaznost ok preko 4.miliona glasova moze biti 2.kruga.

SJ i VJ jako mase u kampanji sto im naglasak nije na povecanju izlaznosti, dzaba sto ce biti jedan ispred drugog i osvojiti 1 ili 2% vise kada 2.krug visi prilicno, tj tesko da ce ga biti ako izlaznost ne bude veca od 60%, a jedino Beli moze izvuci apstinente na izbore.

Dagmar

Kad tones..ili ce neko da te iscupa ili ces sam nekako da se iscupas..ili si puk'o. Nas niko sa strane nece da cupa, rukovodjenje zemljom smo dodelili najgorima koje ovaj narod ima i zato tek kad svedemo sve na zajebanciju i otmemo iz ruku lopuza i jebivetara pravo da sebi dodeljuju notu ozbiljnosti i nekakvog autoriteta, mozemo da probamo sa isplivavanjem. 

Na stranu sto sam siguran da ce ova zemlja zanavek biti prcija u kojoj ce se samo na snagu i rodjacki izdizati iznad slabog proseka.

Nikakav problem, nego mi je strana ta logika po kojoj moraš da dotakneš dno da bi odskočio ko loptica skočica.

Nesh

a nechipovani samo na uvid, jel tako?

Fotokopiraju se.