Jump to content

dr Ljubiša Preletačević Beli - Samojako(tm)

Diskutant

Recommended Posts

• Replies 4,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Tribun_Populi

287

• MancMellow

150

• vememah

126

• gospa buba

109

Jedino sto je sada bitno je pokazati da je nepobedivost Vucica jedno obicno pisanje uz vetar. Oni naredni ako budu jeli iste pomije kao i trenutni vladar, treba da imaju nekakvog Belog nad glavom. 

Dobro, ovo ima smisla.

Misliš da bi u bilo čemu bio lošiji od ovih sa kupljenim diplomama i lažnim doktoratima? Ili lopova iz SPS-a? Ili Balše i Kene? Ili Jazille i Teoretičara Igara™? Makar je iskren, za razliku od njih (još uvek).

Precenjuje se kvalitet političara kod nas mnogo, to su često ljudi na ivici poslovne sposobnosti. Devojka koja mi čuva decu je iz Mladenovca i zna Belog lično - kaže da je došao do 22% bez problema zato što lokalni protivkandidati iz svih partija bukvalno imaju problem da sastave prosto proširenu rečenicu. I da dobije negde, ne bi bio ništa lošiji od 90% političke scene.

Ne mislim da je u ma u čemu lošiji, ali valjda je poenta i težnja da bude bolji i da postoji plan za posle.

Zato što ako se ova energija izduva, ako se ova nada potopi - sledeća ne dolazi za minimum deceniju.

Za kvalitet političara se potpuno slažemo. To je valjda jedino zanimanje kod nas za koje ne postoji nikakav kriterijum. Odlično se sećam početka 90-ih i ko se od moje generacije aktivirao po partijama. Samo loši đaci i likovi koji nisu imali šta pametnije u životu da rade. Što je dalje dovelo da kojekakav ološ eksperimentiše sa našim životima i sudbinama.

Meni je eksperimenata dosta, i legitimno želim da znam šta posle.

@Tihajeza - da me je neko nekad pitao, rekla bih da ne spadaš u osobe koji će bedno da učitaju neko značenje samo da bi ispali jeftino duhoviti, ali bih očito pogrešila. Odjebi sa tim slikovnicama. 

Edited by pt 2.0

Beli ako bi pobedio to bi samo znacilo da su gradjani izgubili i poslednju trunku poverenja u "prave" politicare i okrecu se fiktivnim. Mozda bi to i bilo prikladno za nase drustvo, ali se nece desiti. Da je to moguce, ne bi ovi na vlasti imali ovoliko glasova koliko imaju.

Tribun_Populi

Što se tiče Belog, naravno da mi je simpatičan, ali pitanje je - šta ćemo ako pobedi? (nekad, negde)

Ja sam tražio da mi daju mesto direktora Telekoma, obećali mi da ćemo napraviti četiri Telekoma i svaki će imati po četiri direktora.

Samo jako!

via CZ-M53 TT

@Tihajeza - da me je neko nekad pitao, rekla bih da ne spadaš u osobe koji će bedno da učitaju neko značenje samo da bi ispali jeftino duhoviti, ali bih očito pogrešila. Odjebi sa tim slikovnicama.

Odjeb! Stiže!

(A ja bih rekla da spadaš u osobe koje se brecaju i očito bih bila u pravu)

Ko što neko reče, Beli valjda nije moron da ide u Brisel u belom fijakeru i pozdravlja kineskog predsednika sa Ave. On se sprda sa sadašnjim političarima, ali ne i sa nama. A i neće biti predsednik.

+1

Pa kvalitativni maksimum sadašnjeg predsednika države (da smo neka država) je unošenje faktura u SAP ili neki ekvivalent tome. 

ako toma moze da se izbori sa SAP.om, ja bih mu dao jos jedan mandat

(goreg i komplikovanijeg sranja od toga u zivotu nisam video, a moram nazalost povremeno da ga koristim, na nivou unosa)

Edited by Zverilla

(A ja bih rekla da spadaš u osobe koje se brecaju i očito bih bila u pravu)

Ahahah, pa uvek i svakom ko tupavim humorom s visine krene da mi objašnjava kako pojma nemam kakva je ova vlast, dok živim ovo što živim poslednjih 5 godina.

Uvek i svakom.

Edited by pt 2.0
notenoughreasonsforclaire

misliš da te ne mogu maltretirati ako imaš ugovor za stalno ili si pošten ugovorac?

baš sam pre koju nedelju čuo za slučaj voditelja sportske rubrike na rt vojvodine koji je dobio otkaz da bi sutra raspisali konkurs za njihovog.

mislim da mogu svašta da rade.

Ko je otišao, Ravanelli?

Ahahah, pa uvek i svakom ko tupavim humorom s visine krene da mi objašnjava kako pojma nemam kakva je ova vlast, dok živim ovo što živim poslednjih 5 godina.

Uvek i svakom.

Brecanje svakako nije cool. I iznad "visine" postoji visina.

Na temi o Belom smo, čovek nosi belo odelo, zove sebe Preletačević, zajebant je i kandiduje se za predsednika. Ima li prikladnije slike od Tomine sa štapom?

Ja ne mislim da je potrebno da ti objašnjavam ko je Toma, svakako to odlično znaš, ne mislim da si tupava, ali malo te opuštam, tvoje brige i zebnje spram Belog. Kada bih nekom zaista morala da objasnim šta je Toma, a da taj stvarno ne zna i ne razume, ne bih umela i tu bih ja zaista ispala tupava, priznajem.

Dosta o nama, aj da pričamo o Belom. Šta mislite koliki mu je kurac?