Jump to content
Diskutant

dr Ljubiša Preletačević Beli - Samojako(tm)

Recommended Posts

Tribun_Populi

Kako kvalitetan hajp, aaaa. Kragujevčani danas odvalili, spremili fijaker i vozili čika Belog gradskim ulicama.

Eksplodirala cela Srbija, milenijalsi našli svog idola i način da se kvalitetno poseru na ceo korumpirani sistem i etablirane političare.

Počeli su da ih sapliću, notari po BG im otkazuju, pošalju im samo jednog, ne mogu da postignu da izoveravaju pa vraćaju ljude nazad. Fali im još otprilike četvrtina, ali se upreglo mnogo ljudi i valjda će uspeti u toku sutrašnjeg dana.

Ovo će, ako završe sve, biti glavno iznenađenje ovih izbora. And the game has just become much, much, much interesting.

Sirotinja uzvraća udarac, samo jako! ????

via CZ-M53 TT

Edited by Tribun_Populi

Skyhighatrist

Sa Istokovog Twittera:

JozoMujica

Sta ovo znaci? Ovo je Beli?

Dagmar

Sta ovo znaci? Ovo je Beli?

Pa vidiš mu okice, isti je, samo malo porastao u međuvremenu.

JozoMujica

Frau Gabrijela

najbolje od svega mi je prelazak AV u AVE Beli. odlično iskorišćeno. :)

FERNOUX H

Kako kvalitetan hajp, aaaa. Kragujevčani danas odvalili, spremili fijaker i vozili čika Belog gradskim ulicama.

Eksplodirala cela Srbija, milenijalsi našli svog idola i način da se kvalitetno poseru na ceo korumpirani sistem i etablirane političare.

Počeli su da ih sapliću, notari po BG im otkazuju, pošalju im samo jednog, ne mogu da postignu da izoveravaju pa vraćaju ljude nazad. Fali im još otprilike četvrtina, ali se upreglo mnogo ljudi i valjda će uspeti u toku sutrašnjeg dana.

Ovo će, ako završe sve, biti glavno iznenađenje ovih izbora. And the game has just become much, much, much interesting.

Sirotinja uzvraća udarac, samo jako!

via CZ-M53 TT

Jebote, jel se ti ovo zajebavaš ili si ozbiljan?

Tribun_Populi

Jebote, jel se ti ovo zajebavaš ili si ozbiljan?

Nit sam ozbiljan, nit se zajebavam, nego se ozbiljno zajebavam! :naughty:

АVЕ БЕЛИ!

pt 2.0

najbolje od svega mi je prelazak AV u AVE Beli. odlično iskorišćeno. :)

+1

edit.

Najbitniji post na ovoj temi bio je onaj Diskutantov, o tome kako je lako probiti se u politici kod nas. To je suština o kojoj bi trebalo razmišljati i na kojoj bi trebalo raditi.

Što se tiče Belog, naravno da mi je simpatičan, ali pitanje je - šta ćemo ako pobedi? (nekad, negde)

Edited by pt 2.0

Mos

Nit sam ozbiljan, nit se zajebavam, nego se ozbiljno zajebavam! :naughty:

АVЕ БЕЛИ!

:lolol:

dillinger

+1

edit.

Najbitniji post na ovoj temi bio je onaj Diskutantov, o tome kako je lako probiti se u politici kod nas. To je suština o kojoj bi trebalo razmišljati i na kojoj bi trebalo raditi.

Što se tiče Belog, naravno da mi je simpatičan, ali pitanje je - šta ćemo ako pobedi? (nekad, negde)

Pa sad, kad se 1 Tramp probio, sa ne mnogo suvislijim porukama od Belog...

SNARC

+1

edit.

Super..da bi mogao da krenes ka povrsini uglavnom moras da dotaknes dno i odbacis se o isto.

Ovaj momak nije glup i cenim da bi odmah raspisao nove izbore ili odustao od mesta ili slicno. 

Jedino sto je sada bitno je pokazati da je nepobedivost Vucica jedno obicno pisanje uz vetar. Oni naredni ako budu jeli iste pomije kao i trenutni vladar, treba da imaju nekakvog Belog nad glavom. 

Ayatollah

Misliš da bi u bilo čemu bio lošiji od ovih sa kupljenim diplomama i lažnim doktoratima? Ili lopova iz SPS-a? Ili Balše i Kene? Ili Jazille i Teoretičara Igara™? Makar je iskren, za razliku od njih (još uvek).

Precenjuje se kvalitet političara kod nas mnogo, to su često ljudi na ivici poslovne sposobnosti. Devojka koja mi čuva decu je iz Mladenovca i zna Belog lično - kaže da je došao do 22% bez problema zato što lokalni protivkandidati iz svih partija bukvalno imaju problem da sastave prosto proširenu rečenicu. I da dobije negde, ne bi bio ništa lošiji od 90% političke scene.