Jump to content

dr Ljubiša Preletačević Beli - Samojako(tm)

Diskutant

Recommended Posts

Frau Gabrijela

I to je slučaj sa većinom. 

Za Belog bi se moglo glasati na parlamentarnim, definitivno. 

definitivno.

nadajmo se da će ostati ovakav kakav jeste do sledećih parlamentarnih. ovi izbori su odlična prilika da se za njega čuje, a on polako skuplja iskustvo. pametan je, ima petlju. biće korisniji od sve trenutne i potencijalne opozicije.

• Replies 4,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Tribun_Populi

287

• MancMellow

150

• vememah

126

• gospa buba

109

urkozamanje

ma beli ce izvuci vise apstinenata nego sto ce jankovicu oduzeti glsova. plus sto se malo precenjuje jankoviceva prepoznatljivost kod belovihtm  glasaca. ne znam odakle vam bas to da najvise uzima jankovicu, mislim da uzima od svih po malo, i od dzeremaje (njemu mozda vise nego jankovicu), i od seselja, i obradovica, pa  i vucica.. ali opet najvise izvlaci apstinenata. plus sto ce dobar deo onih koji su u prvom misliili dati glas jankovicu pa ce ipak dati belom, u drugom svakako glasati za jankovica. takodje ce beli sigurno snazno podrzati opozicionog kandidata u drugom krugu.. ma sve u svemu dobra stvar.

definitivno.

nadajmo se da će ostati ovakav kakav jeste do sledećih parlamentarnih. ovi izbori su odlična prilika da se za njega čuje, a on polako skuplja iskustvo. pametan je, ima petlju. biće korisniji od sve trenutne i potencijalne opozicije.

Do parlamentarnih će DB da krene da mu buši ekipu... :(

Neće to lako ići... Već su krenuli sa lažnim vlasima, samo čekam ko je sledeći...

Pa to je tautologija, ne mozes glasati za obojicu. :) Dobro, znam sta si hteo da kazes, ali ja ti kazem da ima takvih ljudi, poznajem nekoliko njih. Neki ce odluciti da ne bace glas, ali kod nekih ce prevagnuti hajp.

U redu, ali to nisu Jankovićevi glasači. Ti ljudi onda ozbiljno ne misle da Janković treba da bude predsednik. Mislim, ja serem DJB-u što se ne bavi politikom nego nekakvim teorijama i matematikom. Ne želim ja da se bavim isto time. 

A jel moze on uopste da izadje na izbore kao ljubisa preletacevic beli, s obzirom da mu je to alijas?

Ne znam koliko ce uzeti, al slutim da ce imati vise nego radulo i skabo

A jel moze on uopste da izadje na izbore kao ljubisa preletacevic beli, s obzirom da mu je to alijas?

Ne znam koliko ce uzeti, al slutim da ce imati vise nego radulo i skabo

Valjda su skupljali potpise za Luku Maksimovica, a ne za Ljubisu...inace, dzaba su krecili.  :D

Valjda su skupljali potpise za Luku Maksimovica, a ne za Ljubisu...inace, dzaba su krecili. :D

Ako na listicu bude luka maksimovic masa njegovih glasaca nece znati da je to on

Kako nisu Jankovicevi glasaci kad su pricali da glasaju za Jankovica before the coming of Beli.

Pa možda su "potencijalni glasači", ali glasači nisu. 

Ako na listicu bude luka maksimovic masa njegovih glasaca nece znati da je to on

Bice, pretpostavljam, navedeno i da ga predlaze grupa gradjana Ljubisa Preletacevic Beli ili nesto tako. 

Edited by Nesh

Bice, pretpostavljam, navedeno i da ga predlaze grupa gradjana Ljubisa Preletacevic Beli ili nesto tako.

E da, vazno je da se to "beli" nekako pojavi na listicu. U principu oni koji ce glasati za njega su apstinenti, neozbiljni, zajebanti i povrsni pratioci desavanja (jer da su ozbiljni glasali bi za jankovica, jel te) te sumnjam da uopste znaju koje je pravo ime belog

Edited by Nikodije
urkozamanje

me mesate njegove glasace sa izlapelim penzionerima. stajace pored imena beli, samo jako, ili nesto slicno i to je to. pluse ce sigurno to biti pomenuto u "kampanji" u narednom periodu. mislim da je uticaj toga zanemarljiv.

znace se, jer ga kao predlaze preletacevic i to ce pisati na listicu. za belog glasaju ljudi u ciju inteligenciju ne treba da se sumnja pa da to bude problem.

inace, ono sto ujedinjuje sve ljude koji su cekali da potpisu kandidaturu je da su kontra vucica, ne apstinenti, tako da beli sasvim sigurno uzima neke glasove jankovicu. s druge strane, dosta njih se dvoume izmedju jankovica ii bleog, ali ce vjerovatno prevagnuti prvom kako se blize izbori (ipak su i jedan i drugi nova pojava, da bi se vec sad odlucili).

generalno, fin i strpljiv neki svijet, ljudi su cekali u redu i po 5-6 sati bez ikave licne koristi.

Edited by Timmi