Jump to content
Diskutant

dr Ljubiša Preletačević Beli - Samojako(tm)

Recommended Posts

Jozef K.

DJB odigrao dobro sa podrskom Belom. SJ iskulirao, a "njegovi" biraci po tw deluju ljuti nekako zbog kandidature Belog

Ako očekuješ od kandidata da se direktno uključi u kampanju drugog, to je glupo. Osim ako nisi Čanak, Parović...

Lično sam pripomogao Belom, kao i oni koje znam, a da su za SJ. E sad ima i onih koji su protiv takvog načina bavljenja izborima, ali u svim opcijama.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

ZerrorR

E sad ima i onih koji su protiv takvog načina bavljenja izborima, ali u svim opcijama.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

+1

ZerrorR

Nikola NOPO Tulimirovic

Радуловић краде потписе Белом.

Ово сам сад сазнао од Aleksa Vujovic. Позива људе да шатро помогне Белом и онда подмеће своје обрасце. Немојте се зајебати. То ђубре у сваком смислу треба заобилазити.

Белом помоћ није потребна. Потписи ће бити скупљени.

Rat za Belog, Hihihi

Кристофер Лумумбо

hoce li uspeti da skupi potpise?

Đipalo Junuz

Jesu se to lažni Vlasi odjednom setili da bi mogli da se prikače i možda izmuzu neke novce od nekog ili su od ranije uz Belog?

Niotkud se javio Дарко, utepao ga Radiša brzo, pa sad Tulimir zabrinuto skreće pažnju...

Edited by Đipalo Junuz

Constantin

hoce li uspeti da skupi potpise?

Danas u Nišu...

Cali

Cali, gospodara Fejsbuka !

Prosli put dobro prognozirao za Raduleta.

Daj neke statistike.

Mnogo teze ce biti ovaj put prognozirati, a i tek sinoc  sam se detaljnije ukljucio u pracenje.

Postavacu podatke ako bude iole relevantnijih zakljucaka.

Pozdrav svima

Ono u sta siguran je da na osnovu sadasnje kampanje i zbira sa proslih izbora pre 1god - SNS+SPS+Madjari-Velja Ilic , je da izlaznost mora biti preko 60% da bi bilo drugog kruga, a ne vidim kako je to moguce bez Belog.

Edited by Cali

Behemoth

Da dodam za Cukaricu, u tc City hall, Djb dao notara i prostorije za Belog, dosta mladog sveta bilo, po par minuta po coveku. Ne znam do kada ce veceras biti tamo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Далибор

Veceras u ponoc rok za predaju?

Ayatollah

Nikola NOPO Tulimirovic

Rat za Belog, Hihihi

Sere ovaj. DJB prostorije na Zvezdari su bukvalno pored prostorija Belog, ti momci odatle se nisu mešali ni na koji način, a kamoli da su podmetali svoje obrasce. Pored ovog, ime kandidata je napisao barem fontom 24, tako da samo slepac ne može da vidi šta piše.

Cali

Pre bih rekao da je istina da pomazu Belom kao sto su pomogli Dveri i CDC pre 1god na ponovljenim izborima, zbog borbe protiv AV.

jms_uk

Sere ovaj. DJB prostorije na Zvezdari su bukvalno pored prostorija Belog, ti momci odatle se nisu mešali ni na koji način, a kamoli da su podmetali svoje obrasce. Pored ovog, ime kandidata je napisao barem fontom 24, tako da samo slepac ne može da vidi šta piše.

Sam si objasnio [bold moj].