Jump to content
Diskutant

dr Ljubiša Preletačević Beli - Samojako(tm)

Recommended Posts

gospa buba
Ako niste u toku Beli je trenutno član stranke ili pokreta Za obnovu kraljevine,mislim da je predsednik Predrag Marković, onaj bradonja što je bio predsednik skupštine.

predrag kurje ochi markovic?

daj zezash :rolf:

sent from bubamoto

Miralem

meni samo nije jasno sta ste ocekivali od te jednoizborne zajebancije. da ujedini opoziciju i skine vucica? pa nece.

razumem ja da je ponuda ocajna, ali ne treba se hvatati bas za svaku slamku. ovaj se blesavio, nikakvu realnu stetu nije napravio (osim ako 1 prangiji nije falilo 10% za pobedu u prvom krugu, a da ja to ne znam), sad se dao u privatni biznis i oce da iskoristi tu svoju popularnost medju retardiranom omladinom. ne vidim sto bi to nama bila neka vest.

Timmy
4 hours ago, Pontijak said:

koja bese adresa rahmetli grafickog kolektiva? sada videh, obilicev venac 27, obilicev venac 2 je valjda preko puta zgrade tanjuga

Da, brojevi kreću sa druge strane, premetnuo sam. Ali onda je broj 2 Tanjug, nema sta drugo da bude. Parni su sa desne strane. Da nije unutra otvorio kafic?

*edited by mod

Ili troluje ili ima gadan problema sa tim biznisima. Kao sto neko rece pecenjara nikad nije ni postojala, kafic je prvo otvorio u nekom polupodrumu odakle su ga posle izbacili stanari zgrade pa ga preselio na vrh lokaciju u vidu onog nesrecnog trznog centra u Balkanskoj. Tako da me ne bi cudilo da je i poslasticarnica 1 koncept...

*edited by mod

I tako Beli najavio da otvara i piceriju na Obilićevom Vencu. Naravno ništa i od toga ali ljudi se glože, pitaju otkud pare i slične gluposti. Najjadnije od svega što mu se politički angažman sveo na predugu i glupu šalu na koju se budale pale. Pre togs je bar bio vic i satira.

Sent from my H3213 using Tapatalk

bradilko

uvek je bio ljaxe na tragu ramba koji je tek mega ljaxe.

i sad se odrzava na ovim retos forama jer je ispao vuciceva bicarka. 

smrda obicna, zavela ga svetla velegrada :puke:

nenad

sto je rambo ljakse? moze i na nekom drugom topiku da ne trolujemo ovuda.

@bradilko

Edited by nenad