Jump to content
Diskutant

dr Ljubiša Preletačević Beli - Samojako(tm)

Recommended Posts

banatjanin

ima li negde reakcija iz Mladenovca, iz partija koje je ovaj kralj počistio?

kontam da su blizu da izvrše ritualno samoubistvo

Edited by banatjanin

Tribun_Populi

Intervju danas.

Zmajevi su se kulturiška popišali na ceo domaći politčki sistem.

Diskutant

Čovek imao jaču kampanju od DS-a. 

ono što mene zadivljuje je način na koji se u srbiji lako može proći do vlasti. ne vidim ama baš nikakvu razliku između farsičnog vučića, farsičnog palme, farsičnog tadića, farsičnog čede i ovih super-zabavnih likova u pristupu politici i obećanjima, sem što mladenovčani ne kriju da prave farsu i zaista su pozitivni u smislu zajebancije i razobličavanja.

sve ono što je krkijeva medijska ds-mašina pokušavala da provuče kroz mileta u tranziciji, koji je uvek bio otužno loše izveden, ovi momci bukvalno žive. ne znam kakva će im biti sudbina ni koliko daleko će dogurati sa sarmu probo nisi, ali je ovo što rade genijalno u smislu cilja koji su sebi postavili: već su obećali hidrocentralu u mladenovcu (!?) i 15 hiljada radnih mesta kad dođu na vlast, fabriku lamborghini za 16.5 hiljada zaposlenih, izvoz wc-šolja da u njih sere ceo svet, itd.

ako se neko seća, prvi uspešni udar na slobu '96., posle izborne krađe, je bio kada je masa uspela da artikuliše sprdački, duhoviti, pozitivni odgovor na njegov imbecilni režim. ovo liči na lep recept kako izaći na kraj sa psihotičnim dramoserom.

Tribun_Populi

Ceo snimak završne konvencije.

Mnogo jako™.

zoki

Kaže da može sa Vučićem u koaliciju ali za 750 miliona evra :lolol: i sve pare da podeli raji.. Treba nam ovakav car bukvalno svugde..

Washington post, abc i još gomila usa i uk medija objavili priču :Hail:

Miralem

ono što mene zadivljuje je način na koji se u srbiji lako može proći do vlasti. ne vidim ama baš nikakvu razliku između farsičnog vučića, farsičnog palme, farsičnog tadića, farsičnog čede...

koliko se ja secam, sve do juce ti ceda nije bio farsican.

Diskutant

koliko se ja secam, sve do juce ti ceda nije bio farsican.

nije baš do juče. postao je mega-farsičan, ogoljen ili ti blago odvratan - kako god, tamo negde u periodu 2010-2011 a nakon saznanja da je dilovao sa psychom povratka mu nema, što se mene tiče :)

gospa buba

nije baš do juče. postao je mega-farsičan, ogoljen ili ti blago odvratan - kako god, tamo negde u periodu 2010-2011 a nakon saznanja da je dilovao sa psychom povratka mu nema, što se mene tiče :)

ne treba tako da odgovarash. treba da se zustro raspravljash. shta sad chovek da radi sa ovim :lolol: