Jump to content
teacher

Izbori 2016 - play by play

Recommended Posts

teacher

PBP izbora. đe si bio, šta si radio, u čemu si glasao. nepravilnosti, pohvale, oduševljenja i razočarenja. ozbiljne analize ostavite za drugi topik. 

teacher

javljaju iz dalekog londona: ppp londonski poslenici izvršili građansku dužnost. kutija solidno popunjena. prijavilo se 260 podanika kraljice babe, nasuprot 140 prijavljenih sa prošlih izbora. 

San Epifanio

Ipak je najveci sin naseg naroda isao na praksu u London. Sigurno je ostavio dubok trag, te povecana izlaznost ne treba da cudi.

Dr Arslanagić

Ja neću glasati sutra, nisam u mogućnosti. Ipak, svim srcem pozdravljam ovaj praznik demokratije.

yolo

to su sve sandulini glasaci, bice dobro

3opge

.

Edited by 3opge

Joshua

ja se već bojim ovog topika, a nije mučen još pošteno ni zaživeo...  ^_^

ja ću sutra. sa našima iz vinćence™ i ostalih verona.

BlackGeorge

šteta što su ovi izbori lišeni bilo kakve neizvesnosti. ovaj kreten će da nas jaše još 4 godine. nervira me što i srs i sps kad se skupe zajedno sa sns imaju oko 60-70% glasova. to je baš obeshrabrujuće. jedina nada je da se doobro protresu birački spiskovi i mrtvi izbace, tek tada ima nade jer starija populacija glasa za ove političke dinosauruse.

Edited by BlackGeorge

SleeperSleep

jedina nada je da se doobro protresu birački spiskovi i mrtvi izbace, tek tada ima nade jer starija populacija glasa za ove političke dinosauruse.

:Hail:

BlackGeorge

:Hail:

mislio sam na sns, srs i sps, a ne na mrtvake. pogrešno sam se izrazio :D

starija populacija glasa za njih, a birački spiskovi "odbijaju" da ih izbace i kada se jednog dana upokoje.

Edited by BlackGeorge

akibono

jedina nada je da se doobro protresu birački spiskovi i mrtvi izbace, tek tada ima nade jer starija populacija glasa za ove političke dinosauruse.

Podržavam, usput će biti i manje gužve u prevozu!

tumblr_m9u1ooRMso1qagqddo1_500.jpg

Time Crisis

šteta što su ovi izbori lišeni bilo kakve neizvesnosti. ovaj kreten će da nas jaše još 4 godine. nervira me što i srs i sps kad se skupe zajedno sa sns imaju oko 60-70% glasova. to je baš obeshrabrujuće. jedina nada je da se doobro protresu birački spiskovi i mrtvi izbace, tek tada ima nade jer starija populacija glasa za ove političke dinosauruse.

Eto izbora opet za godinu-dve, teško da će se ovaj trend prevremenih tek tako prekinuti

pbg12345

javljaju iz dalekog londona: ppp londonski poslenici izvršili građansku dužnost. kutija solidno popunjena. prijavilo se 260 podanika kraljice babe, nasuprot 140 prijavljenih sa prošlih izbora.

E pa da pozelim da britaniju osvoje isti one od pre dve godine i da se talas prosiri i na maticu

Nego, imablu vesti iz haga? Da li je miralem uspeo da se dokopa birackog mesta

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...