Jump to content
Miralem

Vucicu Pederu!

Izbori v2.0  

236 members have voted

1. 1. Tko?

• SNS
      2
    • SPS
      3
    • DS
      42
    • DSS & DVERI
      7
    • DJB, Sasa Radulovic
      123
    • Milica Zavetnica :heart:
      14
    • Levica Srbije, Borislav Stefanovic
      6
    • SDS, LDP, LSV
      6
    • SRS
      1
    • Manjine
      4
    • Ostali
      2
    • Ne glasam
      17
    • Beli Listic
      3
    • Ne zelim da saopstim
      6
  2. 2. Promenio sam misljenje u medjuvremenu

• da
      52
    • ne
      184

Recommended Posts

Shan Jan

Bez neopredeljenih, belih listica, manjina i ostalih:

2014: DJB 60%, DS 22%, LDP+NDS 7%, Dveri+DSS 5%, SPS+SNS+SRS 5%, URS 1%

2016: DJB 59%, DS 23%, LDP+SDS 5%, Dveri+DSS 5%, SPS+SNS+SRS 5%, LS  3%

Ove izbore na PPPu treba odrzavati svakih 20 godina, taman kako se obnavlja forumaska populacija. Moze i prilikom registracije, glasas i to ti je to. Stedimo papir server!

Frank Pembleton

Ove izbore na PPPu treba odrzavati svakih 20 godina, taman kako se obnavlja forumaska populacija. Moze i prilikom registracije, glasas i to ti je to. Stedimo papir server!

Jel otvoreno glasacko mesto u JAR?

koksy

SRS samo jedan glas. A mislio sam da cu moci da se kamufliram u gomili :(

a pa kad nemaš pojma, vidi kako prslin pravi bugarski voz na DSS-u .

Shan Jan

Jel otvoreno glasacko mesto u JAR?

Verovatno. Idi ti pa se jebi sa papirologijom mesec dana ne bi li dobio vizu da glasas na izborima. Izvini radule al dovoljno je sto sam natero familiju da ti da glas.

Miralem

Verovatno. Idi ti pa se jebi sa papirologijom mesec dana ne bi li dobio vizu da glasas na izborima. Izvini radule al dovoljno je sto sam natero familiju da ti da glas.

meni je bilo potrebno ukupno 4 minuta da zovnem ambasadu, odstampan formular, popunim, skeniram ga, skeniram i pasos i to posaljem mejlom.

yolo

Milica Đurđević, poznatija kao Milica Zavetnica, relativno je atraktivna devojka duge kose koja na patriotskim skupovima o Kosovu sveže našminkana krešti isključivo u bundicama i na visokim štiklama

Apollo Creed

Milica Đurđević, poznatija kao Milica Zavetnica, relativno je atraktivna devojka 

Relativno!? RELATIVNO!?

yolo

Kako Teleprompter.rs saznaje od izvora iz Srpske radikalne stranke, Milica Zavetnica je ranije bila Šešeljeva devojčica.

ZokiAsov

Mogo je to da sazna i sa njenog fejsbuk profila. Ne krije to Milica.

Shan Jan

meni je bilo potrebno ukupno 4 minuta da zovnem ambasadu, odstampan formular, popunim, skeniram ga, skeniram i pasos i to posaljem mejlom.

Hm... znajuci nasu ambasadu u RSA verovatno ce traziti i 1000 randi da im se posalje pride, ako su uopste u stanju da urade tako nesto. 

Dark Wader

šeki iskusno diverzifikovao spavački podmladak... Militza u završnike, ninić u DJB... :fantom:

iDemo

Za vreme Slobodana pitanje je bilo "ko to finansira" - sad smo dosli na zelenu granu - sad je pitanje "tko to k@ra"...

Cali

Poll je malo degradiran sa njenim nazivom i srculencetom pored :), delom je pretvoren u zajebavanciju....

John Coltrane

uiYmrIE.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...