Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 3.6.2019. at 10:17, Zabalujev said:

Završio se Državni službenik, otvara se prostor za sledeću sezonu (gle šoka), agent Lazar jebo na kraju sve njegove ženske pozicije, sem doktorke (nju će sin Dragan, pardon Kopčala). Sve bi bilo sasvim kul da se Hamed nije poželeo krstiti pod utiskom Gračanice, pa je kvota fejspalmova ispunjena.

posustala na pola. pusti snovi malog dimitrija, ipak je to malo mnogo na ovu realnost. bolje u vojsku da se javio sad kad je moglo, pa polako sine, bice svega :hihi:

Link to comment
On 3.6.2019. at 9:17, Zabalujev said:

Završio se Državni službenik, otvara se prostor za sledeću sezonu (gle šoka), agent Lazar jebo na kraju sve njegove ženske pozicije, sem doktorke (nju će sin Dragan, pardon Kopčala). Sve bi bilo sasvim kul da se Hamed nije poželeo krstiti pod utiskom Gračanice, pa je kvota fejspalmova ispunjena.

 

8 hours ago, gospa buba said:

posustala na pola. pusti snovi malog dimitrija, ipak je to malo mnogo na ovu realnost. bolje u vojsku da se javio sad kad je moglo, pa polako sine, bice svega :hihi:

 

Dobro, vidim da nije tragedija što nisam nastavljao nakon druge epizode :laugh:

Link to comment
35 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

 

Dobro, vidim da nije tragedija što nisam nastavljao nakon druge epizode :laugh:

meni je to jache tuzno. prvo da sluzba ima (potrebu da ima) svoju seriju. drugo da ima (uslovno) mlad chovek toliko fasciniran da hoce to da opishe. jer fascinacija se vidi bez uredjaja za povecavanje. mada je vizuelno uradjeno skroz korektno, glumci su (dosta) ok, a radnja ide brze nego kod nemanjica :D

 

recimo ona serija 'pet' se praktichno oslanja na istu struju mislenja (i kriminalci su ljudi, i sluzba su kriminalci, i sluzba su ljudi itd), ali poshto je nakrcana zenama (pri tome obavezno zgodnih, gluma nije bila prioritet), mnogo brze se raspala i izgubila ritam, jer se moralo prikazivat mnogo nagoveshtaja sisa i nogu, ako vec ne i samih sisa i nogu. isto nezavrshila, pa ne znam kolko je chega bilo.

 

imam i objashnjenje. nisu ishli u armiju :s_p:

 

 

edip. posle novina i senki taj kvalitet snimanja je savladan, verovatno je jedan od uslova za prodaju drugim trzishtima. i to je jedino shto je jasno. i da je bilo para kolko treba. ostalo su dechachki snovi. i kako padne.

Edited by gospa buba
Link to comment

Na Superstar kanalu raj za producente: imaš Petra Božovića? Krećemo! Jebo dramaturga, jebo režiju, neka Pera kaže nešto smešno. Imaš Cvijanovića? Do jaja! Stavi mu naočare i krećemo!

 

Imbecilne domaće serije su jedina stvar za koju Vučić nije ništa kriv.

Link to comment
Na Superstar kanalu raj za producente: imaš Petra Božovića? Krećemo! Jebo dramaturga, jebo režiju, neka Pera kaže nešto smešno. Imaš Cvijanovića? Do jaja! Stavi mu naočare i krećemo!
 
Imbecilne domaće serije su jedina stvar za koju Vučić nije ništa kriv.
Generalno ko god hoće da "mazne pare" sad je prilika. MTS superstar je u "ratničkom pohodu" na SBB i očigledno da im je kasa (naravno zapravo naša kaša) potpuno otvorena. Dokle će da traje, videćemo...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

od domaćih serija (ja i hrvatske tretiram kao domaće), 'uspjeh' je obećavao ali su se i oni negde pogubili, 

posle je na mts-ovom kanalu išla 'besa', ona je odrađena dobro od početka do kraja, vredi je pogledati,

službenika sam odgledala 4, skinula ostale epizode i nešto mi se ne da, nova televizija najavljuje za jesen

neku seriju u kojoj trifunović igra zorana besića, gradonačelnika beograda, očekujem jak transfer neprijatnosti.

 

tako da, ako niste, gledajte besu.

Link to comment

e, je l stvarno neko dogledao seriju pet? ona je imala i neku nesreću da su se u njenom terminu

dešavale neke bitne državne i sportske stvari pa nije išla baš svake subote, je l su žene spasle srpsko selo?

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...