Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

1 hour ago, yabadaba said:

Jako agresivan product placement. Ono za vip čuvarkuću je bilo :isuse:

 

I kafanski sto pun pivskih flaša, i baš sve etikete okrenute ka kameri da se vidi cela reč "Jelen" (to u prvoj sezoni; digla sam ruke u nekoj petoj epizodi, posle dvanest scena o rakiji pekovači, to nije product placement, nego je nesmešno)

Link to comment

Dugalić i Laušević ne mogu da omanu, još ako Dugalića zadrže u kastingu za Vreme smrti (a Lauševića moraju, majku mu!), nagledaćemo ga se onoliko.

Čak mi se nešto čini da je Lauševićeva uloga u Pet i u Državnom službeniku ista.

Iako sam preskočio dve epizode Pet, izgleda da se ništa nije desilo, pošto ispade da su se tek preksinoć žene okupile da se dogovore šta i kako. Tako je, valjda, kad serija ima jak budžet, mogu da razrađuju likove dok ne ukapiraju da treba privoditi kraju (a onda to zabrljaju). Ne mogu nikako da svarim one produhovljene krimose, ne ide mi to uz ove teleće glave koje vire iz Q7ica. Mada ove sede čike koje po ceo dan piju kafu mogu.

Državni službenik dosadnjikav sinoć, al ajde, videćemo. Ima seksa, to valja. Nema nekih naročitih blamova u seriji, ovi patriotski momenti po Kosovu su malo :rolleyes:, pogotovo ove zaslužene kazne domaćih izdajnika.

Link to comment
On 2.4.2019. at 23:26, nisam ja said:

Gledam urgentni centar. 

Pa nemam lepe reči. 

Onaj srpski E.R. ?

Oni su digli lestvicu u samaranju tokom snimanja...

Link to comment
9 minutes ago, renne said:

To je kao poludokumentarno

To je govno i nikada ne bi bilo snimljeno da neki od "autora" ne rade u krletovoj agenciji...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...