Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Da I ja sam se pitao čemu da zahvalimo na tolikoj eksploataciji njegove njuške. U koji od klanova je upao? 

 

Nego, ona serija 5. Dokle je to stiglo i jel ima na netu gde da se gleda? 

Link to comment

Bila treća epizoda, a druga je išla tokom čuvenog upada u RTS, samo u jednom momentu u sred priče upada Nebojša iz Beograda u kadar. Sa znakom Pinka. 

Link to comment

Da, prilično konfuzna, tanka, a obećavala je, djelovala je obećavajuće glede atmosfere, kvalitetno mračno, ali djeluje da su se dobre ideje dohvatili nedorasli igrači. 

Link to comment

Pet je sasvim dobra serija za sada. Balsa je dugo pekao zanat, i konacno pokazao da je i ranije zasluzio priliku.

 

Inace, juce Laus u maloj ulozi inspektora. Jebote, kako covek pleni prirodnoscu. Sa Vukom Kosticem u identicnoj ulozi dobili bi samo cringe momente..

Link to comment

Nije loš Državni službenik, gledaće se, jedva čekam da vidim kako će da pobiju sve šiptarske teroriste ili šta već. Ono, gledaće se. Mislim, nije mi baš uverljivo, i nije da nisam imao par momenata "daj, jebote...", no nije ništa gore od sličnih serija inostrane proizvodnje. A i snimano je kod mene u kraju (okupaciju parkinga i preskakanje njihovih kablova dok trčim im neću zaboraviti), čudo jedno šta filtri i ostale digitalne obrade naprave od mog omiljenog kafića.

Sin Dragan u duploj ulozi krimi-patriote :rolleyes:. Nebojša Dugalić je čist :laugh: sa onim zamišljenim pogledom. Stvarno mirođija u svakoj čorbi, svako veče u nečemu. Sreća nema Vuka Kostića i Slavka Štimca, no tu je Tihomir Stanić u ulozi Đubreta korumpiranog na položaju. 

Link to comment

gledao jučer ovu zaspanku za vojnike gage antonijevića. serija je proizišla iz filma što obično ne obećava, ovo je gledljivo

 

možda pogledam film, ako ga uopšte ima na kioscima

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...