Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

od domaćih glumaca zna da glumi za kameru žika todorović, ostali su tu vrlo, vrlo tanki. al nije ni do njih. od kada izađu sa faxa dernjaju se po pozorištima, a da bi bio dobar filmski glumaca treba da glumi u minimum dva, tri filma godišnje 5-10 godina i onda možemo da pričamo ko je kakav. 

 

na akademiji su pre 15ak godina hteli da uvedu predmet krupni plan, koji bi držali profesori kamere, pa je bilo koji će nam to stanislavski je dovoljan. ne znam šta je bilo posle

 

jebo vas stanislavski

 

 

Не слажем се уопште, волим ја Жику али није он једини који то уме.Уосталом Жика и јесте филмски глумац а не позоришни.

Хоћеш да кажеш да Глоговац  није знао да глуми за камеру?

 

Отишла је сјајна генерација глумаца али јој је стигла достојна замена.Нећу да их набрајам али сам их гледала и у театру и на филму и време ће оказати да сам у праву.

Друго, јако ме радује на наши играју код њих а и њихови код нас.Нема мржње, нема политичког загађења.

Код нас су глумци једина права опозиција диктатору.Сложни су што је довело до смене и Кокана и Савића.Мало ли је то?

 

 

Link to comment
12 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

od domaćih glumaca zna da glumi za kameru žika todorović, ostali su tu vrlo, vrlo tanki. al nije ni do njih. od kada izađu sa faxa dernjaju se po pozorištima, a da bi bio dobar filmski glumaca treba da glumi u minimum dva, tri filma godišnje 5-10 godina i onda možemo da pričamo ko je kakav. 

 

na akademiji su pre 15ak godina hteli da uvedu predmet krupni plan, koji bi držali profesori kamere, pa je bilo koji će nam to stanislavski je dovoljan. ne znam šta je bilo posle

 

jebo vas stanislavski

Pa dobro nije on jedini...

A to za taj predmet, realno jeste blesavo, ali ističe problem. Pa bilo bi to "pišanje" po profesorima na glumi realno...

A i tačno je da bez "kilometraže" nema ništa...

Link to comment

Ala ova Prva stancuje serije, sad videh neku reklamu sa Svetlanom Bojkovic i Nenadom Jezdicem. Za gomilu nikad cula, a kazu da su ultra, mega popularni [emoji54]

Pre par dana bacila sam pogled na neku sa Djurom...ojhhhh no comment

Kakva je to posast?

Je l narod trazi? [emoji23]

 

Kakvo zamlacivanje narodnih masa, da ne kazem nesto gore -.-

Link to comment

Hvala. Cisto da proverim jer su mi njih dvojica gotivni, pa sam se ponadao necem dobrom kad sam video najavu. Al na kraju jedva iznad Himlije ili kako se zove onaj sa konakom. To sam gledao 5 min i bilo sve jasno. 

 

Gledam i UMO, al sve je to tralala. 

Link to comment

Odgledao prve tri epizode i prekidam.

 

Prica plitka i stereotipna, gluma isto losa (ne bas kao kod Ubica(tm)), u jednoj sceni se cak vidi i mikrofon na televiziji.

 

Sve u svemu nije vredno vremena.

Link to comment

Meni je odlicna i zanimljiva, s tim sto ima rupa, ocekivanih, u prici. Ali moze da se gleda.

 

Meni je super sto je exYu prostor provalio krimi dramu kao zanr za serije i filmove.. :lol:

Link to comment
2 hours ago, renne said:

žigosani polusizon fajnl, nije loše

 

šta je dovraga polusizon fajnl? 

Kad će ostatak? 

Mene iskreno smorili jedino Žika Todorović i Sergej Trifunović. Užasno preglumljuju, ko Nikola Kojo u 90tim

 

Quote

Na žurki koja je trajala duboko u noć, objavljeno je i da će se od kraja januara Žigosani emitovati i na TV Prva.

 

Bjela pobedijo! :hail:

Edited by steins
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...