Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 16. 5. 2023. at 11:34, colonelo said:

Inače, na Superstaru krenulo emitovanje nove kriminalističke serije Nemirni, iza koje stoje ekipa koja je radila sasvim solidnu seriju (i film) Jedini izlaz.

I ovo bi moglo da bude zanimljivo, ali vidjećemo.

 

Uh ove dve epizode izgledaju lose. Kicic i ova Ana Mandic bas losi, ostali malkice bolji.

 

Jedini vrhunska stvar je R. Milenkovica sa kosom koji kao da je ispao iz posetioca.

 

  • Haha 1
Link to comment

A meni je Raletova perika jedan od najlošijih elemenata.

I to što Vaja Dujović igra ćerku Nikoline Friganović. Provjerio sam - razlika između njih je 12 godina.
Generalno, i meni su Kičić i Mandićka najslabiji dio glumačke ekipe.

Edited by colonelo
Link to comment

Nemirni su iz epizode u epizodu sve gori.

Uvodjenje nekoliko novih likova u trecoj epizodi, Dugalic kao Slavuj :isuse:, svi dijalozi, Kicic, Mandic, scene iz proslosti - bas lose i za zaobici.

 

 

 

Link to comment

bas teska krsina, jedna od stvari koju nisam mogao da progutam je kao mala grafika poruka i poziva sa mobilnog dok je kadar na glumcima, i stoji propusten poziv na mobilnom pa pise na ekranu 


MISSING CALL! 


I to je sve sto treba da se kaze o seriji. 

  • Haha 1
Link to comment

Meni se Nemirni nisu cinili toliko losi u prve 2 epizode, ali ovo posle je potpuna kataklizma... 

Tolika, da je tesko izdvojiti sta je i ko je gori ( *pri tom u seriji igra Kicic koji je najgori po defaultu) 

  • Haha 2
Link to comment
On 9. 4. 2023. at 21:24, Frank Pembleton said:

Kalkanski krugovi...
Kakva smaračina...



....shiit has hit the fan.

Lausevic glumi onog izlapelog dedu za medalju... 

Jos ja gledao u cugu kk, crnu svadbu i bunar.. sve na isto sranje, posle ne znas ni koja je koja serija.. :fantom:

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Održana premijera filma "Trag divljači": Brojne poznate ličnosti "zasijale" na crvenom tepihu

Pogledajte kako je bilo na premijeri filma u MTS dvorani

 

 

Pre velike beogradske premijere, zakazane za 3. oktobar u MTS dvorani, film je imao pretpremijernu projekciju na Internacionalnom festivalu filmske režije LIFFE u Leskovcu i svečano je zatvorio Valter fest” u Mladenovcu.

 

https://www.telegraf.rs/pop-i-kultura/film-tv/3565001-odrzana-premijera-filma-trag-divljaci-brojne-poznate-licnosti-zasijale-na-crvenom-tepihu

 

Glavne likove ove filmske priče čine moćnik UDBE, disident samotnjak, dama u nevolji i ambiciozni novinar, a međusobno ih povezuje brutalno ubistvo koje te 1979. godine žestoko potresa jugoslovensku javnost.

 

 

 

Scenario za film "Trag divljači" potpisuje Nenad Pavlović, u saradnji sa Đorđem Milosavljevićem i Dimitrijem Vojnovim, a priča je nastala po motivima proze Živojina Žike Pavlovića, jednog od naših najznačajnijih književnih i filmskih autora.

 

Pored Bukvića, Manojlovića, Timotijevića i Šargin glumački postavku čine i Dragan Bjelogrlić, Milena Pavlović, Milena Radulović, Filip Šovagović i mnogi drugi.

Edited by Milosh76
Link to comment

Na Superstar TV je u subotu krenula mini-serija Trag divljači, koja ima ukupno 4 epizode.

Otprilike je to film izdijeljen na 4 dijela, sa malo ili nimalo scena koje su ispale iz filma. 

Link to comment
Na Superstar TV je u subotu krenula mini-serija Trag divljači, koja ima ukupno 4 epizode.

Otprilike je to film izdijeljen na 4 dijela, sa malo ili nimalo scena koje su ispale iz filma. 

Nisam znao za to film-serija...
Sad kad se prisetim i jeste bila priča da je film "u snimanju".

Uhhh ne sviÄ'a mi se to "cepkanje".
Sad sam u dilemi da li da čekam film ili da gledam seriju?



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...