Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Pa to..e sad, ja znam neke ljude koji gledaju..sa druge strane ne pamtim da je neka serija napljuvana ovoliko jos od Nemanjica(dobro, njih su jos vise psorali, ali od njih su i ockeivanja bila daleko veca)

Link to comment

Naravno, Rejmond mi je bio omiljeni sitkom na rahmetli BK televiziji. Poenta je da ne uporedjujes ovo sa originalom.

Kako da ti kazem, pronasao sam se u mnogim situacijama koje opisuje ova nasa varijanta serije, zato mi se i dopala. 

 

 

Link to comment

Kkao da se ne proedi, kada je serija bukvalno kopipejst..kao onaj Van Santov rimejk Psiha..mislim, nije Rejmond nista specijalno, ali makar  ima sarma, i duha, vdi se da je radjeno iz ljubavi, ako nista..ovo kao na silu da je radjeno..

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Gledaće se, makar ocrnili sve ekoloske aktiviste :wub:

Nije to vise ona Pamela o kojoj je Blaza pevusio, i zbog koje se gledao Mic Bjukenon..

Link to comment
On 31.3.2023. at 18:38, Filozof manijak said:

Meni Rale odličan, praštajte:blush:

 

On 31.3.2023. at 18:47, Filozof manijak said:

 

Kako da ti kazem, pronasao sam se u mnogim situacijama koje opisuje ova nasa varijanta serije, zato mi se i dopala. 

Исто. Има пар досадних епизода, али већина је одлична. Комуницира са актуелним моментом и духом времена, за разлику од већ заборављеног римејка "Позоришта у кући" који говори о непостојећем времену и непостојећој породици. 

Edited by Duhovnost, ljubav i med
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...