Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

20 minutes ago, Filozof manijak said:

sve pet, ja bih samo voleo da mi ovde održimo neki nivo pristojnitija

 

 

U suštini si u pravu, samo nisam mogao da izdržim

 

Dudina definicija je najpreciznija - Obraća se tačno u stilu svojih finansijera.

Edited by April
Link to comment

Inače, toliko sam se iznervirao zbog ovog kvisling, pa sam odgovarao u poslednjem trenutku pred izlazak iz kancelarije da sam zaboravio telefon.

 

I sada moram da forumasim sa tableta u kaficu umesto da zovem Užice. Pri tome me koleginica poslala da je zamenim na ročište koje je zakazano za 30. maj, sto sam utvrdio kada sam došao do sudnice.

 

Otkazali su mi jutros sudjenje u Plani i skaratili me za dvesta evra. 
 

I stavio sam wocap na ignore da ne bih gubio vreme i sad ovo.

 

Odoh da ga odblokiram. Jebite se :)

  • Haha 6
Link to comment
Just now, Hamlet Strašni said:

Inače, toliko sam se iznervirao zbog ovog kvisling, pa sam odgovarao u poslednjem trenutku pred izlazak iz kancelarije da sam zaboravio telefon.

 

I sada moram da forumasim sa tableta u kaficu umesto da zovem Užice. Pri tome me koleginica poslala da je zamenim na ročište koje je zakazano za 30. maj, sto sam utvrdio kada sam došao do sudnice.

 

Otkazali su mi jutros sudjenje u Plani i skaratili me za dvesta evra. 
 

I stavio sam wocap na ignore da ne bih gubio vreme i sad ovo.

 

Odoh da ga odblokiram. Jebite se :)

 

Izvini, jebiga

 

Povuklo me

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

ja sam siguran da napadajljev ortak ne bi imao problem da napise scenarij sa recimo fiktivnim fiktivnim arapima koji za fiktivnu vlast kupuju zemljiste u beogradu na vodi i fiktivnimm politicarima iz vlasti koji angazuju fiktivne kriminalce da ociste gorepomenuto fiktivno zemljiste i pritom ubiju fiktivnog cuvara :fantom:

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
22 minutes ago, ToniAdams said:

ja sam siguran da napadajljev ortak ne bi imao problem da napise scenarij sa recimo fiktivnim fiktivnim arapima koji za fiktivnu vlast kupuju zemljiste u beogradu na vodi i fiktivnimm politicarima iz vlasti koji angazuju fiktivne kriminalce da ociste gorepomenuto fiktivno zemljiste i pritom ubiju fiktivnog cuvara :fantom:

 

ima u Paradi

Link to comment
On 30. 3. 2023. at 16:18, ToniAdams said:

ja sam siguran da napadajljev ortak ne bi imao problem da napise scenarij sa recimo fiktivnim fiktivnim arapima koji za fiktivnu vlast kupuju zemljiste u beogradu na vodi i fiktivnimm politicarima iz vlasti koji angazuju fiktivne kriminalce da ociste gorepomenuto fiktivno zemljiste i pritom ubiju fiktivnog cuvara :fantom:

 

Pa ima to sa zemljištem u prvoj sezoni serije, a i Berčekov monolog u prethodnoj epizodi ove sezone je sjajan, samo što nisi gledao, ali to te ne sprečava da sereš u prazno. :fantom:

Link to comment

Znači, autori traže da pogledamo seriju pa da sudimo. Važi. Sad, malo to može da se otegne jer treba sačekati da prođe sezona, pa možda bude još neka dok se pravi sledeći film, pa obrt u poslednjim trenucima poslednje sezone, pa šta ako postoji director's cut verzija sa obrtom ili komplet knjiga kao Jagodići...:whistle:

 

Nezgodno, bestraga mu glava...

Link to comment
23 minutes ago, napadaj said:

 

Pa ima to sa zemljištem u prvoj sezoni serije, a i Berčekov monolog u prethodnoj epizodi ove sezone je sjajan, samo što nisi gledao, ali to te ne sprečava da sereš u prazno. :fantom:

Nema šanse da gledam ako se tebi sviđa

Link to comment

Nego, posto se Rale zavrsio, pitanje za ove koji se bave piplmetrima, gledanoscu: koliko seanse, na osnovu gledanosti, ima Rale za neku sleeceu sezonu, znam da je napljuvan zesce, ali ako ima gledanost, dzaba sve..ako pak nema, verovatno dalje nece moci..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...