Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

ja sam sad prvi put pustio ubice moga oca

lebe mekani kako očajna gluma, svih do jednog

 

ono izgovori tekst bez greške, i snimljeno. kakav crni ulazak u lik, kakva crna ekspresija

Link to comment
12 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ja sam sad prvi put pustio ubice moga oca

lebe mekani kako očajna gluma, svih do jednog

 

ono izgovori tekst bez greške, i snimljeno. kakav crni ulazak u lik, kakva crna ekspresija

Ја сам престао да гледам у првој сезони, не због глуме него што буквално то како приказују правосуђе и односе у њему није имало благе везе са животом

Link to comment
17 hours ago, fusion_ said:


 

 


Ima li to kraj?
Ja odustao posle treće sezone.

 

 

kraj je kad srpska policija pobedi mafiju

dakle, dalas meat dynasty meat gute zeiten, schlechte zeiten

Link to comment

Jel prati neko ovo što se dešava sa ovom poslednjom epizodom serije južni vetar ?

Seriju ne gledam, ali koliko sam se informisala po twiteru doduše, jeste veće sranje i još veće ulupavanje narodnih para da bi se zajebavao taj isti narod. Šatro fikcija a mesto stvarno (gornje nedeljice).

Još jedna potvrda da ne grešim što se trudim da ne gledam ništa sa tim đubretom Bikovićem.

 

  • +1 1
Link to comment

I u prosloj ili onoj pre, zaboravih, bila je prica o ekoloskim protestima i "kako se to radi"...

A u poslednjoj pominju da ni "ekolozi nisu imuni na pare", a na kraju Boldvin predaje Robertsa Rusima i nema ni e od ekologa.

Meni tu smeta sto je tacno ime mesta i "profesija"... To su mogli da promene bas.

Ima i mladi korumpirani poslanik koji smrce kokain, neodoljivo lici na Cedu Jovanovica.

Pa matori DB-ovci, pa mlade DB snage bliske Rusima...

  • +1 2
Link to comment

Ima rupa koliko hoces, mada je sezona bolja nego film i prosla sezona.

Film je budalastina, bukvalno.

Kao sto je u Ubicama tema o kocki primarna i solidno obradjena, a mafija, stranci, albanski mafijas, frka oko Marjanovica i Jakovljevica je "sporedna" mada se provlaci kroz sve sezone.
Ocekujem da ce biti jos sezona, jer je gledanost, verovatno, velika, a tema ima koliko hoces.

Link to comment
2 hours ago, dùda said:

Jel prati neko ovo što se dešava sa ovom poslednjom epizodom serije južni vetar ?

Seriju ne gledam, ali koliko sam se informisala po twiteru doduše, jeste veće sranje i još veće ulupavanje narodnih para da bi se zajebavao taj isti narod. Šatro fikcija a mesto stvarno (gornje nedeljice).

Još jedna potvrda da ne grešim što se trudim da ne gledam ništa sa tim đubretom Bikovićem.

 

 

Mislim da grešiš jako, Biković je samo glumac i radi svoj posao, ne treba mu učitavati kojekakve budalaštine i saradnje sa mafijom

 

 

IMG_20230328_215526.jpg

  • Haha 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...