Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Jao što je meni trebalo na ovako usrani početak NG da se ponadam da Složna braća 2.0 vrede išta

Pa ono je plač majke božije :frust:

 

Osim onog što menja Čengu/crnogorca što valja gorivo /ne mogu da se odlučim/ i onog menadžera iz Tome - apsolutni horor nivo Kursadžije, čak i ispod toga

Link to comment
5 minutes ago, djeneralche said:

Kamiondzije i dalje dobre, malo depra, malo smeh. Pristojni dijalozi.

Na početku je trebalo vremena da se naviknem, ili je prosto bila lošija. Već duže vreme mi je skroz okej.

Edited by Milošica
Link to comment

probao sam ja malo, al meni to sporo. 

čak mi i čudno kako je čolović izbacio pendulu iz manira. 

mislim nije mi inenađenje da je ovaj to uradio, nego mi neobično ovog gledati kad je normalan. 

Link to comment

Jeste sporo, zato i kazem da  provejava malo ta depra ali dovoljno dozirano da ne smara a pored toga ima i da se nasmeje. Cak su citirali i Selimovica u poslednjoj epizodi. Pendula igra svoju najbolju ulogu do sada. Tihomir Stanic isto igra odlicno.

Link to comment

Sinoć na nagovor lepše polovine pustih, bez ikakvih predznanja, Azbuku našeg života. 

 

Opušteno ide u rubriku "ja sam gledao, da vi ne biste morali". Red unutrašnjih monologa, red debilnih razgovora, red nesuptilnih promo spotova najrazličitijih sadržaja (od Skyline-a do Barbose). Posle videh da je uradak po istoimenom delu Mirjane Bobić Mojsilović. To mi je objasnilo silu onih monologa, izgleda ne postoji drugačiji način da se prepriča radnja knjige sem prepričavanja iste kroz monolog.

:vesala:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...