Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Vredi, odlicna serija
 
Ima na torentima, balkandownload forumu, verovatno na nekim sajtovima za online gledanje.
 
Ne znam za Netflix. Zavrsena je posle tri sezone.
 
 
Ma znam, nego na netflixu imaju 2 sezone, svakako čekaju da izemituju na broadcast-u.... Samo ne znam kad



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Drzavni Sluzbenik

 

U novoj sezoni, tajni agenti državne bezbednosti suočiće se sa sajber kriminalom kao savremenom pretnjom po bezbednost zemlje i njenih građana, dok će neočekivani zapleti, uzbudljiva akcija i specijalni efekti zasigurno opravdati dosadašnji uspeh serije. Ekipi vrhunskih glumaca iz prve sezone poput Milana Marića, Žarka Lauševića, Nebojše Dugalića, Marte Bjelice i Ljubomira Bulajića, pridružuju se Nikola Rakočević, Petar Benčina, Tanasije Uzunović, Miodrag Krstović i mnogi drugi, a koje su njihove uloge u lavirintu intriga gledaoci će moći da saznaju uskoro na Superstar TV-u.

 

Superstar TV kanal mogu pratiti korisnici mts TV-a, kablovskog operatora Supernova i satelitske televizije m:SAT TV, kao i korisnici u regionu preko m:tel-a CG i BiH i širom sveta preko GO4TV.

 

-----------------------------

Naš mladi glumac Milan Marić, koji je stekao veliku popularnost ulogom Lazara u krimiću “Državni službenik”, trebalo bi da tumači političara Čedomira Jovanovića u novoj seriji “Porodica”.

 

---------------

Dragan Bjelogrlić spreman je za nove izazove.

On uskoro počinje da snima novi projekat u kome se vraća rediteljskom poslu. Reč je o biografskom filmu o muzičkoj legendi Tomi Zdravkoviću.

 

To je jedan vrlo zanimljiv i jako lep projekat. To neće biti samo priča o Tomi Zdravkoviću. To će biti priča o jednom vremenu. Ljudi čine vreme, nekih ljudi više nema koji su to vreme zapravo činili. Samim tim više ni nema tog vremena. To će otprilike biti naša priča – poručuje Bjelogrlić, ističući da će gledaoci pored Tome Zdravkovića moći da upoznaju i njegovo okruženje. Tako ćemo videti i Miku Antića, Zorana Radmilovića, Kemala Montena, Davorina Popovića, Silvanu Armenulić.

 

https://filmitv.rs/

Edited by Milosh76
Link to comment
  • 3 weeks later...

E ljudovi

Ima li gde da se skine i pogleda serija Otpisani, kao i Povratak otpisanih?
Rekose mi da postoji i neki film takodje

Nasao sam nesto na youtubeu, ali fale neke epizode, a i ostale su razbacane nekako, spajane tamo-vamo, nije bas za pracenje.

A pogledao bih to

Link to comment
3 hours ago, Have_Fun said:

E ljudovi

Ima li gde da se skine i pogleda serija Otpisani, kao i Povratak otpisanih?
Rekose mi da postoji i neki film takodje

Nasao sam nesto na youtubeu, ali fale neke epizode, a i ostale su razbacane nekako, spajane tamo-vamo, nije bas za pracenje.

A pogledao bih to

balkandowload

e: a ima i na dailymotion

Edited by renne
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Have_Fun said:

E ljudovi

Ima li gde da se skine i pogleda serija Otpisani, kao i Povratak otpisanih?
Rekose mi da postoji i neki film takodje

Nasao sam nesto na youtubeu, ali fale neke epizode, a i ostale su razbacane nekako, spajane tamo-vamo, nije bas za pracenje.

A pogledao bih to

 

Mislim da su ovde kompletni Otpisani:

 

A Povratak otpisanih ovde:

Doduše, ovde fali prva epizoda (ista kao film), a druga je sumnjiva, dok su ostale, izgleda u redu.

 

Ovde ima kompletna druga epizoda, istina snimak je nešto slabiji:

 

A evo i prve epizode:

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Dejan Lutkić igra Đorđa Karađorđevića :isuse: , a Nikola Kojo Ivana Meštorvića

 

Nekako mi se čini da je Bjela u Senkama imao bolji kasting za te likove. 

 

Laušević i Lutkić su, u glumačkom smislu, zaista nebo i zemlja.

Laušević je kod Šotre trebao igrati vojvodu Mišića, kog će igrati 20-tak godina stariji Tanasije Uzunović, dok će Laušević igrati kralja Nikolu Petrovića (???)

 

U Senkama je Meštrovića trebao igrati Filip Šovagović, ali je u tu ulogu uskočio Nikola Vujović, koji se mučio sa hrvatskim nariječjem, i bio jedna od slabijih karika u podjeli. Očekujem da Kojo bude bolji od Vujovića. Generalno je bolji glumac, jača je faca, a i hrvatski mu bolje ide.

 

Razmišljao sam ko bi bili moji izbori za ove dvije uloge, i odmah su mi iskočila dva zicera - Đorđe je Bojan Žirović (specijalista za čudake i psihotične likove), a Meštrović je Leon Lučev, najviše zbog ove fotografije:

 

220px-Ivan_Meštrović.jpg

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...