Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Meni premracno, zvuk ocajan. 

I psovke su zamenili ubistvima. Sad po seriji ima vise ubijenih nego opsovanih.

Nemanjici zakon! Sve puca, sija, pricvrljiti najrogobatnija rec...

Link to comment
2 minutes ago, hefaca said:

Meni premracno, zvuk ocajan. 

 

 baš zato mi je odlična

Ambijentalna prateća muzika takođe upečatljiva

Link to comment

Meni je Tajkun odlican, uz Besu nesto najbolje sto je izaslo iz domace produkcije u poslednje vreme.

 

Ovo je bio Milosavljevicev pet project, jedan od boljih njegovih uradaka, a dobro je sto je odustao od ideje da sam rezira. Misa Terzic je odlican izbor (vec su radili zajedno na Ustanickoj ulici), odabrao je dobre saradnike i sve lepo upakovao.

 

 

38 minutes ago, Filozof manijak said:

 baš zato mi je odlična

Ambijentalna prateća muzika takođe upečatljiva

 

+1

 

Mosurovic je odlican kompozitor (trenutno nas najbolji) i zasluzuje da se pohvali.

 

Jedva cekam 2. sezonu..

Link to comment
Meni je Tajkun odlican, uz Besu nesto najbolje sto je izaslo iz domace produkcije u poslednje vreme.
 
Ovo je bio Milosavljevicev pet project, jedan od boljih njegovih uradaka, a dobro je sto je odustao od ideje da sam rezira. Misa Terzic je odlican izbor (vec su radili zajedno na Ustanickoj ulici), odabrao je dobre saradnike i sve lepo upakovao.
 
 
 
+1
 
Mosurovic je odlican kompozitor (trenutno nas najbolji) i zasluzuje da se pohvali.
 
Jedva cekam 2. sezonu..
Hm...
Meni scenario i nije najjača strana...
Izgleda mi da Milosavljević i po najavama ulazi u hiperprodukciju...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Pa on je generalno oduvek dosta pisao, izbacuje stalno nesto novo, pa i kvalitet oscilira logicno. Ali postoji razlika kada pise po narudzbini, a kada se ful zagreje za neku pricu kao u slucaju Tajkuna. I ja sam vise impresioniran vizuelnim i to je Terziceva zasluga, ali smatram da je i dobio vrlo dobar materijal za obradu..

Link to comment

Svindleri nisu serija, ali su simpa. Nista se dogadja, a opet milo gledati. Ko da su se skupili uvece posle snimanja, pa se zabavljaju... Izgleda kao da im nije poslo za rukom, pa batalili i svako izdrndao svoje. Svi su dobri, narocito Gorica...

Link to comment

Vredi, odlicna serija

 

Ima na torentima, balkandownload forumu, verovatno na nekim sajtovima za online gledanje.

 

Ne znam za Netflix. Zavrsena je posle tri sezone.

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...