Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ima opet Stevan Filipović na twitteru neki komentar u svom stilu, o društveno korisnom filmu, a na račun Južnog vetra. Čak ga je i Dragojević spustio.

Link to comment
Ima opet Stevan Filipović na twitteru neki komentar u svom stilu, o društveno korisnom filmu, a na račun Južnog vetra. Čak ga je i Dragojević spustio.
Šta to sad oko "poljupca dva muškarca"?

Jbga ja Južni Vetar stvarno ne mogu, probao al đabe...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Andriju Milosevica sa svojom tupavom serijom treba premestiti u neki termin od 23h. Dete mi ceka Tate i onda moram da pazim na  kuburu i andriju i jos jednog kako jedu govna

Edited by Lezilebovich
Link to comment
24 minutes ago, Lezilebovich said:

Andriju Milosevica sa svojom tupavom serijom treba premestiti u neki termin od 23h. Dete mi ceka Tate i onda moram da pazim na  kuburu i andriju i jos jednog kako jedu govna

Isti slucaj, volimo spicu da pogledamo, i uvodnu i odjavnu, ali treba detetu objasniti da ono izmedju ne moze da gleda. A u tatama najvise voli emu i dunju, meni je najzanimljiviji marko sa svojim zenama

Edited by shimpr
Link to comment

Dobar Juzni Vetar veceras, posle 7-8 epizoda pripremanja terena. Slabije je to od filma, ali gledljivo.

 

Jedino Manojlovic ne prestaje da strci. Previse je omatorio za ovakve uloge, izgleda kao neka baba koju zivot nije mazio. Nidje veze sa Bjelogrlicevim likom.

Link to comment
16 hours ago, Milošica said:

Ove nedelje omaž Kumu,prošle nedelje Bunjuelu.

 

Krštenje. Previše direktna asocijacija, ali nebitno: sve vreme drže pažnju i ritam, a to nije malo, naprotiv. 

Link to comment
On 30.3.2020. at 15:39, April said:

Tajfun prso
Hana Selimović neupotrebljiva van pozorišta, Tihana neupotrebljiva bez Matanića, Radan Popović kida, ali nema kadra bez glumca.

Sent from fav toy
 

 

ovo je misterija koju nikakos ebid a objasnim, kod matanica je odlicna, bez njega je negledljiva

Link to comment

Tajkun su razvukli ko pitu. Ko tursku seriju da gledam.

Ja uopšte ne mogu ovo da ispratim, naročito na nedeljnoj bazi.

Verovatno ću da sačekam celu sezonu

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...