Jump to content
Frank Pembleton

Domaće serije i prepevi

Recommended Posts

James Marshall

Odgledao prve dvije epizode, ok je atmosfera, zaplet je solidan, glumci tanki, ali za sad mi je najbolji muzički izbor na kraju kao podloga za špicu :D

kud u maglu Simoviću

meni besa deluje gledljivo, posle odgledanih 10ak min neke epizode

:fantom:

eye of the beholder

"Uspjeh" bi bio dobar da se završio na petoj epizodi. 

Zli ljudi pobedili, glavni kriminalac ostavljen da se sa njim borimo neku drugu sezonu.

Edited by eye of the beholder

Timmy

Krenuli Žigosani na Prvoj za one bez Top. Svako veče u 10. Valjda ne vikendom.

mozzer

Meni bas bas los Uspeh.... scenario, klise, gluma, ma sve... ocajno...

Gledam reprize Taboua na RTS-u pa je malo bolje :)

mozzer

Uspeh jako los, sve je predvidivo, gluma, ovaj sto kaze prvo se nervira zbog stana i problema ali je tvrdoglav, ovaj mu sad nudi resenje svih problema on odbija, glavni investitor i krimos u gradu ne moze da nabavi 100k nego ubija nonamera bez ikakvog razloga, ova mala samo psuje i dernja se (trebali su onda da prikazu da je na dspiju sve vreme jer je to takvo ponasanje)... lik bankarke potpuno jednodimenzionalan, ma sve... jedino Uliks nesto igra pokusava ali veoma veoma slabo sve zajedno, bas iznenadjujuce....

Edited by mozzer

steins
On 11.2.2019. at 22:15, Milosh76 said:

Besa odlicna...svih 8 epizoda

gde si ovo našao? 

svashtabezneshto

skidaju sa svih mogućih strimova, ja sam počela da gledam na dailymotion-u, u pola epizode su skinuli.

na kraju sam skinula sa yubraca.net

sjajna je serija, svih 8 epizoda

Milosh76
gde si ovo našao? 

Balkandownload forum... Imas direktne linkove

Milosh76

Domaća štampa prenosi da je u pripremi nova serija namenjena mladima, radnog naziva "Grupa". "Kurir" piše da je ova serija pre nekoliko godina najavljena pod nazivom "Odeljenje", a da je sada konačno nastavljen rad na ovom projektu.

Rediteljka Jelena Gavrilović rekla je tom listu da je cilj da ova serija postane nešto nalik novom "Sivom domu".

"Kao što serija kaže, priča je o suprotstavljanju grupa i borbe klanova, mafije i policije, u kojoj su deca kolateralna šteta," rekla je ona tom listu.

Uloge tumače Igor Benčina, Vojin Ćetković, Anica Dobra i drugi, a serija će predstaviti i novu generaciju mladih glumaca, kao i naturščike.

Serija će biti emitovana na Radio-televiziji Srbije, koja je prošle godine ostvarila veliki uspeh serijom "Jutro će promeniti sve", o životu mladih u Srbiji.

Inace prva epizoda "Odeljenja", uopste nije bila losa

ToniAdams

ako je to onaj vajer iz jerkovica, a mislim da jeste, dosta je ok bila pilot epizoda

Milosh76

Tako je...meni je pilot bio vrlo dobar. On se pojavio pre Ubica, Bese i silnih krimi serija koje se sad stancuju. Ali zbog manjka para i nesposopbnosti RTS nije snimljeno dalje