Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Jel do mojih ušiju problem, ili ovaj Goran Bogdan nume da govori?

Ne razumem 80% tog njegovog mumlanja, a to mi je još u "Senkama nad Balkanom" zasmetalo poprilično... sreća pa je u "Fargu" glumio ćutologa.

Link to comment
Dobro jel vredi da se gleda [emoji6]

Zavisi od benchmarka koji ti je. Za serije koje su na nasem jeZiku moze proci. Odgledao. Da je bash sranjw prekinuo bi. A i ima samo 6 epizoda


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
8 hours ago, Frank Pembleton said:

Dobro jel vredi da se gleda ;)

Uprkos ovde pomenutim nedostacima, serija je vrlo gledljiva i intrigantna.

Ja sam je spičio u jednom danu.

Mogla je biti bolja, ali je i ovakva kvalitetnija od svega što se ovih dana snima na balkanskim prostorima (uključujući i Bjeline megalomanske projekte).

Edited by Reaktor
Link to comment

Ја одгледао прву епизоду неко вече. Недостаје суптилности, баш су типски ликови. Али опет, гледљиво је и вјероватно ћу погледати и остале епизоде.

 

Ако Тони пита, она мала плавуша је добра. Не знам колико ће се касније појављивати она адвокатица, надам се да хоће.

Link to comment

Nije ta, nadjoh sad. Mins Sovtic. Ja je znam samo kao drugaricu muzicarku iz zigosanih. Tu je onako...  Ima talenta, al mora da radi.. Mada pored one trece drugarice deluje kao Meril Strip licno. 

Edited by Timmy
Link to comment
7 minutes ago, Timmy said:

Mala plava iz Uspjeha? 

 

Meni ona odlicna. U svakom smislu bolja od one profesorke iz jutra. Em mala lepotica, em skroz korektno glumi. 

 

Tara Thaller

Link to comment

Ahaaaa, to je cerka Anice Dobre...

Sta je te dece odjednom..

Pa ok, zanimljivo izgleda, ima nesto i na mamu, ali njena gluma mi nije bas ostavila neki utisak za sada, no na kraju meni ni Anica nije neka glumica, osim sto je eto obelezila neki mali period u nasoj kinematografiji i ostala vise misticna zellja mnogima, jer jos od pocetka 90-tih snima uglavnom u Nemackoj.

 

 

 

 

Link to comment

mislim da tara (mala iz uspjeha) nije ćerka anice dobre :)

bio je skoro neki intervju sa njom, prvu audiciju za seriju je propustila jer je radila za mekdonalds,

ne verujem da bi ćerka anice dobre radila u meku.

Link to comment

Cerka A.Dobre se zove Mina Sovtic ili Softic i mislim da ne igra u Uspjehu, iako seriju jos nisam gledala.

 

Igra u Ubicama (ljubavnicu Luneta koga su ubili u II sez.), Zigosanima (drugaricu celistkinju) i Korenima, tu sam je videla.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...