Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

7 minutes ago, MayDay said:

Ja hoću više dinamike u vezi sa košarkaškim delom priče, a manje comic reliefa koji je prejadan sa ekipom iz UO ili filer scene sa Uninom kevom koja mrači. 

 

I generalno da je manje džiberskih fora.

 

Krešo je presladak. :D

 

+1 za sve, .... čak i za krešu :blush:

mogli bi malo da odmore od banane i rakije koja peče oči , deluje besmisleno. a sa druge strane, trio oldtajmera na splavu mi je baš dobar iako nema neke veza sa pričom

 

 

 

 

Link to comment

I ja se slazem sa svim :)

 

Kosarke ce sad valjda biti sve vise i vise. Ovo je izmedju sezona Mau, kao i inace kad se smorimo cekajuci da pocne. 

 

Kreso je stvarno odlican. I lik i gluma. Steta sto ce da se spandja sa konjastom. 

 

Dobro je da vise necemo Cetkovica gledati. Valjda. 

Link to comment

Koja je ovo juče epizoda bila? Simpa, svi su mladi, nema droga i boleština.

Bjela se trudi da napravi seriju koju može da proda u celoj exYu, kako je prošao sa Senkama? 

 

Link to comment

Mislim da je bila 12. epizoda.

Opasan je Bjela nema sta. Naravno Senke su mi No1.

 

Normalno mi je da ima malo i tog jeftinog humora, kursadzijskog, jer smo takvi u sustini, ali za sada je umeren, nadam se da ce sa te strane i ostati. Zato mi je Jutro izmedju ostalog sjajno, jer em ga nema, em je humor taman tamo kada ga najmanje ocekujes. Koreni su sami po sebi jako teski, tezak je to zivot, ko je citao ima jos bolji uvid kako je bilo, tako da ne moze da se poredi sa ovom razbribrigom.

 

O matorcima sa splava, Sovagovicu, pa i Vesni Trivalic koja mi je bas nedostajala, vec sam prisala, samo reci hvale, a prijatno mi je iznenadjenje i hrvatska glumica koja igra Unu. Legla joj je ta uloga i ta zdravorazumska lezernost, mozda i previse lezerna ili je prevelik kontrast kevi, u svakom slucaju jako simpaticna devojka.

 

Teova zena i Dubravka bas su mi uzasne, lik koji glumi Marka tek, ostali prosek manje-vise. Ne podnosim ni gradonacelnika, ali on nema neku preterano bitnu ulogu.

Onaj smutjiivac sogor iz Hrvatske je dobar, ono pravi.

Ok serija, pitka sapunica, bas za opustanje i bez prevelikih ocekivanja.

 

 

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, Tihajeza said:

Koja je ovo juče epizoda bila? Simpa, svi su mladi, nema droga i boleština.

Bjela se trudi da napravi seriju koju može da proda u celoj exYu, kako je prošao sa Senkama? 

 

 

Pre negde citam da su Senke prodate nekim amerima za svetsko prikazivanje. To je vec ozbiljna kinta. Tako da kapiram da se sad obezbedio i da ce moci opustenije da radi. 

Link to comment
7 hours ago, Timmy said:

 

Pre negde citam da su Senke prodate nekim amerima za svetsko prikazivanje. To je vec ozbiljna kinta. Tako da kapiram da se sad obezbedio i da ce moci opustenije da radi. 

Znaš li možda gde si naleteo na tu informaciju? I nije nemoguće, možda je uspelo...

Link to comment

Pa sta ocekujes da americke stanice prvo otkupe? 

 

Tj ne znam da li ozbiljno to ismevas, al pogledaj na googlu kolika trzista su Belorusija i Poljska pa se onda smej. 

 

Ovo je veliki uspeh za Bjelu i ekipu. I jos vaznije lepe pare. 

Link to comment

Ismevam (mada nije ni to, vise samo smeskanje) nazivanje tih trzista svetskim, ni manje ni vise. Realnije bi bilo to nazvati pravim imenima, ali svecko je svecko i nista manje od toga nije dovoljno zvucno. Posto je odavno zavladalo pravilo po kome su preuvelicavanje, licni marketing i amazing!amazing! minimumi ispod kojih se ne ide ovo im cak i ne uzimam za preveliko zlo, to su pravila po kojima se treba i mora igrati.

 

Bilo kakva inostrana distribucija je zasluzeni uspeh zbog kog mi je iskreno drago, ta serija to zasluzuje prvenstveno zbog toga sto je uspostavila nove standarde i mislim da ce pravi efekti toga tek biti vidljivi, makar na domacem trzistu. Narocito je danas to bitno, posle preduge dominacije diletanata. Neka bude i to dodatni kredit, zasluzeno je. Sa drugom sezonom ce doci i stroziji kriterijumi, do tada - potpuna podrska.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...