Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Moglo je jutro i svoju temu da zaradi. 

Nego. 

Jel se pećinar premijerno pojavljuje u ulozi muža lignjoslava. Dobro mu ide. Tipska uloga. 

Muzika je 100% domaća?

Onaj lajv s kraja prošle beše dobar, zakačio na šipci šta je. Sad već zaboravio. Danas dobra svirka u kafiću dok pričaju saša i anđela. Ili saša i filip. Nisam siguran. Al propustila je da refreniše na odjavnoj špici. 

Link to comment
On 4.12.2018. at 22:24, Sara said:

gledala Korene sve do epizode od nedelje, ide to meni,

medjutim, doteralo dotle da će Simka da se kresne sa Tolom, tj Sloboda sa onim Jezdićem, i ne mogu da se nateram to da gledam da me ubiješ

Pa dobro, pregrmeli smo i to, sada idemo ka velikom finalu. Ali moramo sebe da nateramo da Slobodu gledamo u malo drugačijim ulogama, treba izaći iz zone komfora. 

Link to comment
On 6.12.2018. at 0:18, nisam ja said:

Moglo je jutro i svoju temu da zaradi. 

 

Moglo je, A i nekoliko jos koje su sad aktuelne. Ovako kad zaredjamo sa komentarima, ne zna se ko gde udara :D

 

Link to comment

Odlični su Žigosani. 

Trenutno najbolja naša™ serija koja ide. Nit je smor kao Koreni, nit je monotona ko Jutro. 

 Odlično balansira na ivici sapunice sa sitnicama u svakoj epizodi koje prave otklon, večeras npr ona scena u restoranu sa Gigom i Tanasijem. Prava klasika!

Taman da se prekrati vreme do Senki. Bjela rulez!

 

Link to comment

Žigosani su prava "rutinska" serija. Tačno zabibere kad treba. Neće nikome "promeniti život" ali sasvim ok uradak...

Za sada.

Bjela očigledno ima dobru kontrolu nad sobom da ne upadne u "sad ću napravim nešto neviđeno dobro što niko nikad nije" razmišljanje...

Link to comment

Ja hoću više dinamike u vezi sa košarkaškim delom priče, a manje comic reliefa koji je prejadan sa ekipom iz UO ili filer scene sa Uninom kevom koja mrači. 

 

I generalno da je manje džiberskih fora.

 

Krešo je presladak. :D

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...