Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

calicev opus je verovatno nesto najgore u istoriji sto se pojavilo u formi filma.

fenomen poput piramida ili one kristalne lubanje ili vucicevih usana.

 

A ne. Ona voli Zvezdu.

Link to comment

Je l Mihić radio Gore dole?

Kakvo je to zlo od serije.

 

Srpske porodične manufakture - Pavići, Mihići, Kovaćevići, Bajići.

 

Sunce ti jebem, i njima daš pare da snime seriju.

Link to comment

Pravicemo mi Pavica od blata. Previse ste strogi.

 

U svakom slucaju, svaka sledeca serija mu je bila progresivno gora.

Edited by IndridCold
Link to comment

Se racuna i Bela ladja u Pavicev opus? To em je tuzno, koliko se sili da bude duhovito, em ima onog jezivog Jezdica (morao sam do IMDB-a da vidim kako se zove, hakovali mu profil Siptari tamo:))

jel ti jezdic jeziv samo u toj beloj ladji ili uopste? on je izvrstan glumac srednje generacije, a bela ladja je dno dna.

Link to comment

jel ti jezdic jeziv samo u toj beloj ladji ili uopste? on je izvrstan glumac srednje generacije, a bela ladja je dno dna.

Ostaje mi da ti verujem, ja to tesko mogu da zamislim.

Link to comment

Mnogi ne vole Kengura a meni je odlican.

 

 

Mozda na odlican, ali poslednje pristojno cega ja mogu da se setim, a da se naziva komedijom. Gledao skoro ponovo, zapravo mi se dopao vise nego prvi put. Bolji mi je i od izvikanijih Munja.

Link to comment

u pozoristu zaista fenomenalan. prosle godine je snimio enklavu gde je skroz ok. nekada je imao i po 25 predstava na repertoaru mesecno, a sada se povukao i bavi se poljoprivredom.

dobar je jezdara, veruj mi. ;)

Edited by foto
Link to comment

Павић је мени океј закључно са БЖ. СЉ заиста носе неку горчину са собом, слажем се са Маршалом. Све што је урадио послије је негледљиво.

Link to comment

Uvek mi je bilo zanimljivo da u tim serijama nema nikakvog eskapizma ili ulepšavanja stvarnosti, devedesete su prikazane u punom sjaju, beda, sankcije, kriminal, opšti raspad svega. A svemu tome se opet pristupa kao nečemu što se jednostavno podrazumeva da je tako i ne može biti nikako drugačije, bez ikakvog kritičkog osvrta. 

Link to comment

intreresantan je uticaj tih pavićevih serija danas. ovim reprizama u psolednjih 10tak god su ušli u dnk srba

meni su bolji život i srećni ljudi treš zanimljivi. vruć vetar je ozbiljna stvar. nerado priznajem, ali i bela lađa je u suštini dobra. srbija u partijskim kombama. svaki put kada vidim laneta, pada mi na pamet koliko vulin nerealniji lik, ali suviše mi se krevelje da bih mogao gledati duže od 3min

 

bila je tribina o boljem životu u parobrodu, a opevale su ih "bombe devedesetih"

 

bolji-zivot-naslovna.jpg

 

 

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...