Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

19 hours ago, hefaca said:

Cemu lozana na Slobodine sise, kad na netu mozes da nadjes sve vrste, velicine, boje, pirsinge, oblike... Jebacki postovi zvuce zesce pederasto... I u fizickom i u mentalnom... Vise mentalnom...

 

:isuse:

Link to comment

Da se u Srbiji 'voliko Prezir sluša ko u Jutru, gde bi nam kraj bio...

Super je brend "zeleno pivo". Blesavo da to nisu prodali... Zato u "Žigosanim" odma znaš : Smoki, Argeta, ovoono.

Link to comment

Juce u seriji ova pesma....

 

 

Tako da mogu samo da kvotujem jednog od tri reditelja:

 

Serija Gorana Stankovića napravila je bum, a mi smo ga pitali kada će jutro promeniti sve:

 

"- Meni je već promenilo, ponosan sam na seriju koju smo napravili i mislim da je baš važno što se emituje na RTS-u. Za sada mi je to sasvim dovoljna promena."

 

Dovoljno je za pocetak, dovoljno za...

 

 

Link to comment
34 minutes ago, nisam ja said:

Malo me žulja to što Fića guzi Sašu. Al aj. 

Ovoj snajki je prejaka vatra za ta jaja. 

+1

u epizodi od utorka sašenjka je bila u najlepšem izdanju do sada.

a ovo za jaja i vatru je :lolol: treba da te angažuju da pišeš script i dijaloge

Link to comment

Jutro postaje sve zanimljivije, pogotovo kad se gledaju sve epizode odjednom, pa nema tog cepkanja na po 20 minuta. Likovi se baš lepo razvijaju. Anđelin nestanak sa žurke useljenja idlično objašnjen.

Link to comment

Koreni dobri, ali muzika ubija. Ne znam da li uopšte da se nazove muzika, violina koja cvili jedan ton u dramatičnim  dijalozima, od koga se glumci skoro ne čuju. Moglo je komotno bez nje.

Link to comment

jebaj ga, muziku radila zena producenta (susljikova zena, ex zena zan mark bara) prelepa irina, ali ne znam da je ranije ozbiljno komponovala. ja je znam samo kao pijanistkinju i nesto kao glumicu u nekim njihovim zajednickim ekperimentalnim projektima. 

a muzika u seriji i meni nije bas najuspelija. 

 

Link to comment

Meni je i dalje nevjerovatno koliko Rakočević nema mogućnost da se izrazi na platnu. Poređenja sa Banetom Cvejićem su besmislena, čovjek nije bio neki glumac ali je bar u toj jednoj ulozi bio autentičan.

Link to comment
39 minutes ago, morgana said:

jutro ce promeniti sve postaje kao intermeco, nista o nicemu, citavi slojevi price i simbolike su odbaceni i serija je kolabirala u lik andjele koja baulja i mrmlja

Dosledno na slučaju J-Sto.  :fantom:

Link to comment

Super sto pratis.

 

Btw nisam Rakocevica poredila sa Cvejicem po kvalitetu nego po stilu glume. S tim sto je muceni Filip osakacen scenaristicki. 

 

Cijela serija je svedena na ljubavne jade bilo kad i bilo gdje, a slucajno u Beogradu. Steta. 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...