Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

pa te serije su bile u funkciji samo i jedino ispiranja mozga i uspostavljanja nekih novih vrednosti.

kao recimo i narodnjaci, ili poput onog sto sada postizavaju rialitijima.

Link to comment

Meni su paviceve serije, u sustini ukljucujuci i vruc vetar koji je za klasu iznad ostalih, odlican snepsot drustvenih odnosa i tema u trenucima kada su snimane. Treba uporediti clanove porodice glavnih junaka koje su po strukturi slicne i sta oni predstavljaju u svakoj seriji.

Link to comment

Meni je Pavićev humor iz Srećnih ljudi (i generalno ta serija, počev sa onom otužnom pjesmicom) izazivao tešku depresiju sa suicidalnim porivima. Ali ne ono "krš loše" kao Čalićev opus pa mi bude smiješno koliko je nesmiješno, već baš me znalo izbedačiti ako gledam više od minut. Sima koji se olinjao i one borbe za čanče mlijeka. Joj. Evo sad mi nije dobro kad se sjetim. 

:lolol:

tako je meni kad gledam larsa fon trira.

Link to comment

Se racuna i Bela ladja u Pavicev opus? To em je tuzno, koliko se sili da bude duhovito, em ima onog jezivog Jezdica (morao sam do IMDB-a da vidim kako se zove, hakovali mu profil Siptari tamo:))

Link to comment

meni je kod Pavića jako to što svi žive u saloncima i vilama od 200 kvadrata i kukaju zato što nemaju pare.

Па то ти је прича о пропасти средње класе. А у срећним људима су подстанари који се враћају код родитеља. Невероватно је колико се породица из СЉ разликује од БЖ,  а само је 2 године разлике. О ставовима и статусу главног јунака, да и не говоримо...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...