Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

skidaju sa svih mogućih strimova, ja sam počela da gledam na dailymotion-u, u pola epizode su skinuli.

na kraju sam skinula sa yubraca.net

sjajna je serija, svih 8 epizoda

Link to comment

Domaća štampa prenosi da je u pripremi nova serija namenjena mladima, radnog naziva "Grupa". "Kurir" piše da je ova serija pre nekoliko godina najavljena pod nazivom "Odeljenje", a da je sada konačno nastavljen rad na ovom projektu.

Rediteljka Jelena Gavrilović rekla je tom listu da je cilj da ova serija postane nešto nalik novom "Sivom domu".

"Kao što serija kaže, priča je o suprotstavljanju grupa i borbe klanova, mafije i policije, u kojoj su deca kolateralna šteta," rekla je ona tom listu.

Uloge tumače Igor Benčina, Vojin Ćetković, Anica Dobra i drugi, a serija će predstaviti i novu generaciju mladih glumaca, kao i naturščike.

Serija će biti emitovana na Radio-televiziji Srbije, koja je prošle godine ostvarila veliki uspeh serijom "Jutro će promeniti sve", o životu mladih u Srbiji.



Inace prva epizoda "Odeljenja", uopste nije bila losa

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Tako je...meni je pilot bio vrlo dobar. On se pojavio pre Ubica, Bese i silnih krimi serija koje se sad stancuju. Ali zbog manjka para i nesposopbnosti RTS nije snimljeno dalje

Zar to nije producirao Đuka "Vit" pa je zapao i neke hm probleme...

Nego šta bi sa onom serijom što je za NG prikazana, ono valjda pet žena ili kako već...

Link to comment
On 15.2.2019. at 23:13, Frank Pembleton said:

Zar to nije producirao Đuka "Vit" pa je zapao i neke hm probleme...

Nego šta bi sa onom serijom što je za NG prikazana, ono valjda pet žena ili kako već...

 Serija Pet je planirana da ide prošle godine na RTS, pa je pomjereno za ovu godinu.
U međuvremenu ju je preuzeo Superstar TV (čitaj Telekom), pa će ići tamo, vjerovatno po završetku Bese.

A potom bi trebala, sa izvjesnim zakašnjenjem, ići i na RTS.

Link to comment

kad krece druga sezona zigosanih?

ispratila seriju sad na 'prvoj', dobar ovaj kresha, onako defektan, kad se gusi u cigarama, ne umem objasniti ,al bash je za guilty pleasure :blush:

Link to comment
On 15.2.2019. at 16:09, Milosh76 said:

Rediteljka Jelena Gavrilović rekla je tom listu da je cilj da ova serija postane nešto nalik novom "Sivom domu".

 

То она топ риба са рекламе "Може"? 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...