Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

jebem li ga, ja pokušao, fali mi ona štroka iz prvog dijela plus nekako mnogo mi vuče na ono prvo, isti raspored snaga, samo promijenjena lica. Nekako imam isti problem kao i sa Otvorenim vratima. 

Link to comment
Podrucje mi je jaka 4, naravno da moze bolje, cerke su lose obradjene, sta ona svedski mumla na parastosu, i jos pokoja sitnica. Drago mi je sto je srećan hepiend na kraju.
Ne prepričavati srećan hepiend do ponedeljka! :mad:
  • +1 1
Link to comment
On 16.1.2022. at 21:50, renne said:

Nebo mi se srrušilo

Brankica Branka Katić negativan lik

 

1 hour ago, Milosh76 said:

Ubice su dobre, bolje nego sto sam ocekivao.

Ideja da Branka Katic :wub: igra negativca je fenomenalna i u isto vreme neverovatna.

 

Link to comment

Neka sapunica sa milicom milsom - zakljucak i dalje ne zna da glumi

 

Juzni vetar 14. epizoda - pola ne razumem/ne cujem...il je mi je srpski postao stran il im se napio mikser tona ...mnogo se psuje to sam primetila, neprijatno mi.

 

 

 

 

 

Link to comment
Just now, mustang said:

Neka sapunica sa milicom milsom - zakljucak i dalje ne zna da glumi

 

Juzni vetar 14. epizoda - pola ne razumem/ne cujem...il je mi je srpski postao stran il im se napio mikser tona ...mnogo se psuje to sam primetila, neprijatno mi.

 

 

 

 

 

 

ton u nasim serijama je katastrofalan. vec smo o tome pisali. ako ima neka muzika u pozadini ili neki sumovi, onda zaboravi.

jos kad dodas na to vranjanski dijalekt onda je gledanje "necista krv" pravi izazov 

Link to comment

Mislila sam prvo da je do naseg tv-a al provalih da nije. Pa sta im je?!? Nije da se nema para

 

Svidja mi se spica u jusnom vetru, na grafiku mislim i muzika je dobra al mi vokal smeta (visok je). Al grafika je svetski uradjena.

Edited by mustang
Link to comment
5 minutes ago, mustang said:

Mislila sam prvo da je do naseg tv-a al provalih da nije. Pa sta im je?!? Nije da se nema para

 

Svidja mi se spica u jusnom vetru, na grafiku mislim i muzika je dobra al mi vokal smeta (visok je). Al grafika je svetski uradjena.

 

meni je spica u Besi odlicna. muzika i dizajn su :ziga:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...