Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

13 hours ago, ragasto said:

Ismevam (mada nije ni to, vise samo smeskanje) nazivanje tih trzista svetskim, ni manje ni vise. Realnije bi bilo to nazvati pravim imenima, ali svecko je svecko i nista manje od toga nije dovoljno zvucno. Posto je odavno zavladalo pravilo po kome su preuvelicavanje, licni marketing i amazing!amazing! minimumi ispod kojih se ne ide ovo im cak i ne uzimam za preveliko zlo, to su pravila po kojima se treba i mora igrati.

 

Bilo kakva inostrana distribucija je zasluzeni uspeh zbog kog mi je iskreno drago, ta serija to zasluzuje prvenstveno zbog toga sto je uspostavila nove standarde i mislim da ce pravi efekti toga tek biti vidljivi, makar na domacem trzistu. Narocito je danas to bitno, posle preduge dominacije diletanata. Neka bude i to dodatni kredit, zasluzeno je. Sa drugom sezonom ce doci i stroziji kriterijumi, do tada - potpuna podrska.

 

Ne znam jesi ozbiljan. Pa prodaja prava na svetsko emitovanje znaci upravo to. Pravo. A onda se prodaje od zemlje do zemlje gde se nadje kupac. 

Link to comment
11 hours ago, Frank Pembleton said:

Mislio sam na glumu, lik ko lik ima opravdanje.Ova mi totalno bleda....

 Slazem se. Inace odlicna glumica, u Novinama npr, ovdje je iritantno blijeda.

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 Slazem se. Inace odlicna glumica, u Novinama npr, ovdje je iritantno blijeda.

Nemam pojma, kao da su očekivali : Ajd da je stavimo u kadar i eto magije!

Ili je to "marketinški upliv" ka fondovima kao : Eto mi smo regionalni trt mrt...

Link to comment
7 hours ago, Timmy said:

 

Ne znam jesi ozbiljan. Pa prodaja prava na svetsko emitovanje znaci upravo to. Pravo. A onda se prodaje od zemlje do zemlje gde se nadje kupac. 

Potpuno ozbiljan, ni trunke ironije. 

 

Prodaja prava na svetsko emitovanje znači pravo, jeste, zezam se na račun svetskog emitovanja. Zezao bih se i na račun Poljaka koji zahtevaju da se serija emituje kod njih.

 

 

Link to comment
8 hours ago, Frank Pembleton said:

Nemam pojma, kao da su očekivali : Ajd da je stavimo u kadar i eto magije!

Ili je to "marketinški upliv" ka fondovima kao : Eto mi smo regionalni trt mrt...

ja nisam ni registrovala da je to ta zenska dok niste rekli. bash lepo se utopila u to bezveze koje joj dodeljeno :)

 

nisam ni registrovala da nije nasha, nego kao de nadjoshe ovu, al ok ajde :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

Zvizdan je sjajan film.

E pa, završi se s01, teško da će biti s02. Mislio sam da će biti KKN na kraju, jer se epizoda zvala Biću dobro, ali ipak Pionir 10.

Pogodio sam bar nešto, oko Saše i zgubidana.

Nekako mi serija i jeste 2007ma, kad je izašla i ta kompilacija, i to za PGP. Vreme pre krize. A onda došla 2008, pa dovela do 2012, i sad smo tu gde smo. Sve u svemu, i pored nedogađanja, solidna serija.

Link to comment

I ja sam mislio da ce biti KKN na kraju :) Ali je ovo svakako bolji izbor.

 

Odlicna serija, uspeli su da obuhvate neki period 2002/4-2018 u Bgd, sto mi je jako jako drago jer nije bilo nicega slicnog do sada. Idemo dalje.

 

Meni najupecatljiviji lik ove glavne glumice Jovane, dosta emotivno. Bas zato sto je u Srbiji trenutno bas ovako kako je prikazano. Da li ce biti bolje...  hoce? :)

 

 

Link to comment

hrabra gej intelektualka je najebala, ok poenta serije, ali preduzetnicki diskurs me nervira. lapite pare za posao mami, tati i prijateljima, radite na crno, selite, samo se skinite drzavi sa grbace, stoko melanholicna, to je itekako moguce citanje.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...